Архів новин за 29.08.2013

2850 першачків у вересні підуть до шкіл Полтави

Напередодні цього серйозного і важливого кроку у житті їх традиційно збирають разом, аби привітати та вручити подарунки. Цього року на святі першокласників від Полтавського міського голови Олександра Мамая усі вони отримали канцелярське приладдя та інші речі, які знадобляться у навчанні.

29 серпня 2013, 17:14

Доки одних школярів вітали з початком нового навчального року, інших - рятували з пожежі

Хто не зміг вибратися із вогнища самотужки - виводили під руки та спускали з третього поверху за допомогою мотузок. Щоправда, така надзвичайна ситуація в 16 школі була умовною. Напередодні 1 вересня рятувальники вирішили нагадати, як діяти під час небезпечних ситуацій. Репортаж із псевдо-пожежі від Інни Безуглої та Сергія Сепітого дивіться далі у випуску.

29 серпня 2013, 17:20

У Полтаві не вистачає донорської крові

Врятувати життя... Повідомлення про те, що хтось потребує донорської крові, лунають із радіоприймачів і екранів телевізорів десятки разів на день. Проте бажаючих стати донорами - одиниці, а тих, хто чекає на донорську кров, - багато. За рік у обласній станції переливання крові заготовляють 11 тисяч літрів цієї речовини. За європейськими мірками, цього недостатньо.

29 серпня 2013, 17:28

Держфінінспекція провела майже 140 ревізій на підприємствах, установах та організаціях Полтавщини

Фінансові порушення, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, виявлені на 132 підприємствах. Про ці та інші підсумки роботи Держфінінспекції протягом першого півріччя говорили на розширеному засіданні колегії.

29 серпня 2013, 17:36

Автори мистецького видання "Полтавська філармонія 70" та його упорядники презентували книгу

Архівні документи, фото, таблиці та окремі розділи, присвячені славетним солістам закладу, - усе це допомогло описати історію філармонії з 1943 року. Коли ж полтавці зможуть ознайомитися із виданням - дізнаєтеся з нашого наступного матеріалу.

29 серпня 2013, 17:42

"Кілометри почуттів" після десятиденної подорожі привели учасників незалежного мистецького об'єднання "Магнум Опус" до рідного міста

Тут полтавські поети та музиканти зібрали своїх друзів й прихильників, аби поділитися враженнями від поїздки та потішити слухачів новими творами. Чули їх і наші кореспонденти.

29 серпня 2013, 18:02