Архів новин за 28.08.2013

Трьомстам жителям Яківців проблематично дістатися до Полтави

Виїхати зранку з Яківців до Полтави - проблема, повернутися з міста до селища - теж питання. Причина ж цього, розповідають яківчани, - міські автобуси, які нерегулярно здійснюють пасажирські перевезення. Почалося ж все близько двох тижнів тому, коли змінився перевізник, який обслуговує цей маршрут.

28 серпня 2013, 16:47

Обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі потерпає від нестачі коштів

Процес кредитування гальмує затримка проплат казначейством та повернення кредитів позичальниками. Через низку причин полтавці не бажають користуватися послугами фонду. Про це та інші проблемні питання говорили на засіданні профільної комісії облради.

28 серпня 2013, 16:58

Під знаком оптимізації та модернізації школярі області з першого вересня сядуть за парти

Там, окрім знань, на них чекатимуть нові Державні стандарти та оновлена матеріально-технічна база. Про це на прес-конференції повідомив заступник голови - керівник апарату Полтавської облдержадміністрації Валерії Пархоменко.

28 серпня 2013, 17:02

Щороку на дві-три сотні школярів у Полтаві стає менше

Про ці тенденції говорить заступник Полтавського міського голови Світлана Порохня. На противагу такій ситуації у школах кількість дитсадків у місті, навпаки, планують збільшити - у вересні Полтава готується представити відреставрований дошкільний заклад та ще 5 груп протягом року відкрити у вже працюючих. Які ще нововведення чекають школярів після свята Першого дзвоника, обговорювали на міській конференції педагогічних працівників.

28 серпня 2013, 17:06

Близько години знадобилося правоохоронцям, щоб відшукати зниклих дітей

Хлопчик із дівчинкою, як завжди, бавилися на вулиці, однак, коли стемніло, додому не повернулися. На їхні пошуки вийшли батьки, місцеві мешканці та увесь особовий склад новосанжарської міліції.

28 серпня 2013, 17:16

Сьогодні православні віряни відзначають Успіння Пресвятої Богородиці

За біблійними переказами, цього дня Пречиста Діва залишила земне життя та знеслася на небеса. Святкові богослужіння традиційно пройшли і у полтавських храмах.

28 серпня 2013, 17:21

У багатьох храмах Європи церкви стають осередками культури

Тут експонують картини і фотографії на релігійну тематику. Полтавці беруть приклад з європейських сусідів. Віднині Свято-Успенський храм в селі Абазівка слугуватиме і виставковим центром. Відкриття першої експозиції поблизу церкви не пропустила і наша знімальна група.

28 серпня 2013, 17:24