Архів новин за 23.08.2013

У Полтаві затримали грабіжника, який зривав з жінок золоті прикраси

Вдалося це зробити завдяки пильності однієї з потерпілих – вона добре запам'ятала в обличчя свого кривдника, що значно спростило його пошуки.

23 серпня 2013, 17:56

Діти Полтавщини отримали додатковий шанс на здорове майбутнє

В обласній дитячій лікарні відкрився новий рентгенологічний кабінет. Вартість сучасного апарату – майже два мільйона гривень. Більше про технічну новинку знають Юлія Іващенко та Світозар Хохлов.

23 серпня 2013, 17:59

Полтавцям сьогодні вручали паспорти

Найважливіший документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, – паспорт, сьогодні із рук керівників міста і області отримали 22 юних полтавців. Вручали молоді документи у Краєзнавчому музеї.

23 серпня 2013, 18:01

Напередодні Дня незалежності в Україні відзначають ще одне свято – День державного прапора

Традиційно сотні полтавців пройшли святковою ходою центральною вулицею міста. Колона на чолі з очільниками Полтави та області рушила від Театральної площі до пам’ятника Тарасові Шевченку. Попереду молодь у вишиванках пронесла величезний жовто-блакитний стяг. Більше про це – у нашому сюжеті.

23 серпня 2013, 18:03

В театрі Гоголя пройшли урочисті збори до Дня незалежності України

24 серпня 1991 року Верховна Рада Української Радянської Соціалістичної Республіки ухвалила Акт проголошення незалежності України, який народ України підтвердив на Всеукраїнському референдумі. Відтоді цього дня українці відзначають найбільше державне свято – День незалежності. Напередодні у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Гоголя відбулися урочисті збори, на яких представники міської та обласної влад традиційно вручили відзнаки кращим працівникам з усього регіону.

23 серпня 2013, 18:07

У Полтаві майже тиждень у власній квартирі пролежав мертвий пенсіонер

Коли сморід терпіти було вже несила, а квартири та під'їзд обліпив рій мух, сусіди викликали міліцію.

23 серпня 2013, 18:11