Архів новин за 22.08.2013

Пересопницьке Євангеліє – знову у Полтаві

Символом державності України, на якому нині присягає на вірність народові Президент, є Пересопницьке Євангеліє. Урочиста презентація та передача факсимільного видання останнього, тобто такого, яке точно відтворює рукопис 16 століття, цього дня відбулися у Полтавському Краєзнавчому музеї. Подія стала символічною для духовного життя нашого міста, адже саме в Полтавській єпархії тривалий час зберігалася ця святиня.

22 серпня 2013, 16:35

Становлення української державності та шляхи її удосконалення на сучасному етапі обговорила громадськість Полтавщини

Засідання тематичного круглого столу приурочили до Дня незалежності України. Зібрання відкрила начальник Головного управління юстиції на Полтавщині Тетяна Колотілова.

22 серпня 2013, 16:37

Вшановували цього дня і пам'ять загиблого міліціонера Олександра Черкаса

Одним із тих міліціонерів, які свій обов'язок стояти на охороні порядку громадян виконали ціною власного життя, був Олександр Черкас. Про те, яким його згадують рідні та які батьківські повчання залишилися у пам'яті дітей правоохоронця, дивіться у наступному сюжеті.

22 серпня 2013, 16:38

У місті вшанували пам'ять правоохоронців, полеглих при виконанні службових обов'язків

Свічки в пам'ять про працівників міліції, які загинули під час виконання службових обов’язків, цього дня запалили у Полтаві. Полеглих правоохоронців вшановували їхні близькі, рідні, друзі та колеги. Долучилася до акції «Запали свічку» і наша знімальна група.

22 серпня 2013, 16:40

Полтава – одне із перших міст України, де відкрили Консультаційний центр ДСНС

При управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області відкрили консультаційний центр. Минулого тижня такий заклад розпочав роботу у Харкові, напередодні – у Донецьку. До жовтня, зазначив присутній на відкритті директор Департаменту реагування на надзвичайні ситуації профільної служби України Григорій Марченко, такі центри з'являться у всіх областях. Тут підприємці зможуть отримати консультації та документи, які стосуються пожежної безпеки. Детальніше про це – у нашому наступному сюжеті.

22 серпня 2013, 16:41

В області відновили рух «трудових загонів»

У середині 50-х років минулого століття перед Радянським Союзом постало завдання стрімкого розвитку сільського господарства. Цілинні землі потрібно було «піднімати» за короткий період. Саме тоді і з'явилися молодіжні трудові загони, а їх існування створювало особливу атмосферу серед молоді. В незалежній Україні такий спосіб організації праці на деякий час відійшов у минуле. Нині ж його активно відроджують. Цього літа у трудових загонах Полтавщини працювали півтори тисячі учнів і студентів. Про працевлаштування молоді у такий спосіб журналістам розповів заступник голови облдержадміністрації Валерій Пархоменко та директор обласного молодіжного центру Анатолій Безпалюк.

22 серпня 2013, 16:44

Німецьку молодь в обласному центрі приймають 15 місцевих родин

15 полтавських родин гостинно відчинили двері своїх домів молоді з Німеччини. Делегація «Католицького руху сільської молоді Німеччини» прибула в Україну для обміну досвідом та знайомства з нашою культурою та історією.

22 серпня 2013, 16:45