Архів новин за 21.08.2013

«Україна має світле майбутнє»

У цьому, як один, переконані всі учасники конкурсу учнівських творів, влаштованого Полтавською обласною бібліотекою. Незважаючи на літню пору року, бажання висловити свою думку з приводу того, що для них означає Україна, виявили десятки школярів. Який сюрприз чекав на переможця конкурсу, знає Крістіна Брігіда.

21 серпня 2013, 16:53

22-га річниця Незалежності України невпинно наближається

З нагоди цього свята у Полтавському Краєзнавчому музеї відбулося відкриття тематичної виставки. Серед експонатів – документи та світлини з фонду закладу та Державного архіву Полтавської області. Яким було сходження України до Незалежності, бачили наші журналісти.

21 серпня 2013, 16:55

Побували на Сорочинському ярмарку і не оминули обласної державної адміністрації

Представники посольства Федеративної Республіки Німеччини в Україні зустрілися із заступником губернатора Полтавщини Оленою Адамович, щоб обговорити питання економічної співпраці, продовольства та сільського господарства.

21 серпня 2013, 16:56

За порядком під час проведення Національного Сорочинського ярмарку цілодобово стежать сотні правоохоронців

Вони повністю готові виконувати поставлені завдання: створювати спокійні та безпечні умови ярмаркування для туристів. Як проходять перші дні великого торжища з точки зору правоохоронців, дивіться у наступному сюжеті.

21 серпня 2013, 16:57

Україна ярмаркує

На Національний Сорочинський ярмарок з’їхалися представники усіх регіонів держави, традиційно прибули на торжище і десятки іноземних делегацій. Цього року ярмарок разом із керівниками області відкривав Віце-прем’єр-міністр України Олександр Вілкул. Проте лише відвідуванням Сорочинець посадовець не обмежився, побував і на кількох об’єктах у Миргородському районі. Яких саме - знають наші кореспонденти.

21 серпня 2013, 16:58

Дев'ять полтавських молодих родин отримали ордери на квартири в новому будинку

9 полтавських молодих родин отримали дах над головою на вигідних умовах програми Молодіжного пільгового кредитування. За 6-10 % першого внеску та від 0 до 3-х % річних новоспечені власники вселяться до будинку, зведеного за новітнім проектом з використанням енергозберігаючих технологій та насиченого усіма необхідними об'єктами соціальної інфраструктури.

21 серпня 2013, 17:00