Архів новин за 20.08.2013

Понад 30 робіт художника Андрія Сербутовського з особистої збірки презентував полтавський колекціонер Олексій Петренко

Не випадково виставка відкрилася саме в ці дні, адже 18 серпня митцю могло б виповнитися дев'яносто років.

20 серпня 2013, 17:07

Полтавські студенти їдуть на Всеукраїнську Студреспубліку

Селище поблизу містечка Євпаторія у Криму на кілька днів стане справжнім осередком молодіжного життя. Там будуватимуть свою країну тисячі українських студентів. Які цілі ставлять перед собою молоді й амбітні полтавці на цьогорічній Студреспубліці, знає Крістіна Брігіда.

20 серпня 2013, 17:09

У Шишаках капітан міліції врятував потопаючого

Відважний міліціонер пірнув у воду за молодим хлопцем та зміг витягти його на берег. Там вже бідоласі надали першу медичну допомогу. У якому зараз стані перебуває потерпілий та як оцінюють вчинок рятівника сусіди та знайомі, дивіться у наступному сюжеті.

20 серпня 2013, 17:10

Не хочете втратити житло, гроші та нервові клітини після розлучення – укладайте шлюбні договори

Чому такий популярний на заході документ, як шлюбний контракт, не знаходить своїх прихильників в Україні, розбиралися наші журналісти.

20 серпня 2013, 17:11

На Полтавщині підвищили розмір соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

Це стало можливим, зважаючи на зміни до двох відповідних Законів України. Про це на прес-конференції повідомила директор Департаменту праці та соціального захисту населення Людмила Корнієнко.

20 серпня 2013, 17:12

Олександр Удовіченко зустрівся з послом Латвії в Україні

Напередодні губернатор Олександр Удовіченко зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Аргітою Даудзе. Цей візит до нашого регіону для посадовиці став першим у її кар'єрі. Під час зустрічі сторони обговорили стан та перспективи розвитку співробітництва Полтавської області з Латвійською Республікою.

20 серпня 2013, 17:13

На Полтавщині відкрився Сорочинський ярмарок

Торжище національного масштабу – Сорочинський ярмарок – офіційно відкрили сьогодні у селі Великі Сорочинці Миргородського району. Цього року свою продукцію на ньому представили майже 840 народних майстрів, приватних підприємців та великих підприємств. Окрім представників різних регіонів України у ярмарку цього року візьмуть участь до 30 іноземних делегацій. Гостей розважатимуть понад 200 творчих колективів – як вітчизняних, так і зарубіжних. Разом із керівниками області відкривав ярмарок Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул.

20 серпня 2013, 17:43