Архів новин за 2.08.2013

Другого серпня православні віряни відзначають День вшанування пам'яті пророка Іллі

За народними повір'ями, саме після цього вже ніби-то не можна купатися у відкритих водоймах, бо з цього дня у воду сходиться всяка нечисть. А ще таку заборону пояснюють тим, що з цього дня стає відчутно наближення осені і вода холоднішає. Чому пророка Іллю називають великим та про що можна йому молитися – нагадує Інна Безугла.

2 серпня 2013, 16:02

Сьогодні своє професійне свято відзначають представники повітряних десантних військ України, Білорусі та Росії

Днем народження повітряно-десантних військ вважається 2 серпня 1930 року. Саме тоді на навчаннях Московського військового округу під Воронежем був вперше десантований на парашутах спеціальний підрозділ. На території колишнього Радянського Союзу ці війська були задіяні у всіх збройних конфліктах, в незалежній Україні вони отримали іншу назву – високомобільні десантні війська. З нагоди свята десантники Полтави традиційно зібралися у парку «Перемога».

2 серпня 2013, 16:03

Працівники та ветерани спецпідрозділу «Беркут» здійснили мрію хлопчика, хворого на ДЦП

Десятирічний Євген відтепер може їздити на власному велосипеді. Долучилися до благодійної акції і представники Харківської організації ветеранів. А, крім допомоги хлопчику, вони замовили у Сполучених Штатах Америки спеціальні візки і подарували їх учасникам бойових дій в Афганістані.

2 серпня 2013, 16:04

Область скорочує заборгованість по виплаті заробітної плати

Вклад Полтавщини в капітальне будівництво України тільки за останнє півріччя становить 1,5 мільярда гривень – це 5-ий показник в Україні. Але навіть в такій діжці меду не обійшлося без дьогтю: в області і досі залишаються підприємства, що досі не розрахувалися з боргами по виплаті заробітної плати.

2 серпня 2013, 16:06

Стихійна торгівля у Полтаві: є попит – є пропозиція

Міліція карає штрафами, СЕС попереджає про небезпеку товарів «з рук», але люди продовжують скуповуватися на стихійних ринках. Тож, стихійна торгівля – це добре чи погано? Дивіться далі.

2 серпня 2013, 16:21

У мусульман всього світу триває Рамадан

Традиція на зразок нашого посту залежно від місячного календаря триває 29-30 днів і забороняє віруючим їсти, пити та палити від сходу до заходу сонця. Коли ж на землю спускаються перші сутінки, вірні Алаху збираються на Іфтар – розговіння. Традиція таких зустрічей громади існує у всьому світі, зокрема, і у Полтаві.

2 серпня 2013, 16:37

«Біда одна не ходить»

Услід за частковим подорожчанням проїзду Полтаву сколихнула новина про збільшення тарифів на житлово-комунальні послуги. Відколи й за що полтавці платитимуть більше та думку самих мешканців з цього приводу дізнавалися наші журналісти.

2 серпня 2013, 18:54