Архів новин за 17.08.2013

Цикл «Пам'ятні знаки Полтави»: операція «Френтік»

Ми продовжуємо цикл сюжетів про пам'ятні знаки Полтави. Довгий час світлини та матеріали операції «Френтік» знаходилися під грифом «цілком таємно». Чимало полтавців і не знали, що у 1944 році на полтавському військовому аеродромі базувалися американські літаки. Чому операція «Френтік» отримала таку назву та скільки пам'ятних знаків, присвячених тим подіям, знаходяться нині у Полтаві, знають наші кореспонденти.

17 серпня 2013, 10:43

Звичайна трава, клаптики тканини, нитки та, звісно, фантазія

Як результат цієї нехитрої формули - різноманітні ляльки-мотанки. Створити їх можна за лічені хвилини, запевняють учасники майстер-класів у Галереї мистецтв. Днями тут відкрилася виставка, яка демонструє багатство українських традицій та надзвичайний талант народних майстрів.

17 серпня 2013, 10:46

У Полтаві зросла кількість крадіжок мото- та автотранспорту

Якщо ваш автомобіль не обладнаний сигналізацією чи іншими системами захисту, і ви на ніч залишаєте його під відкритим небом, не дивуйтеся, якщо одного разу не знайдете автівку на звичному місці. Крадіжки транспорту у Полтаві - поширений злочин, говорять у міському відділі Державтоінспекції. З початку року у мешканців міста вкрали 39 транспортних засобів.

17 серпня 2013, 10:48

У Художньому салоні встановили скриньку бажань

Як виявилося, в те, що бажання здійснюються, вірять не тільки діти, а й дорослі нашого міста. На підтвердження цього – наш наступний сюжет.

17 серпня 2013, 10:50

Проблему нестачі вільних місць у дитсадках Полтави вирішують шляхом відкриття нових груп

У Полтаві понад 11 тисяч дітей відвідують дитячі садки. За останні кілька років діток народжується більше, тож виникла потреба у відкритті додаткових груп на базі існуючих дошкільних установ. Цього року, говорять у міському управлінні освіти, із складу 4-х навчально-виховних комплексів вивели перші класи, натомість облаштували у вивільнених приміщеннях групи для найменших полтавців. Проблем із влаштуванням до дитячого садка, запевняють у профільному управлінні, немає, приймають усіх бажаючих. Детальніше про це - у матеріалі наших кореспондентів.

17 серпня 2013, 10:54