Архів новин за 16.08.2013

Ворскламанія 92

16 серпня 2013, 07:30

Керамічні баранці, леви, інші тварини прикрашають ледь не кожну квартиру полтавців

Утім створити справжні приватні колекції вдається не всім поціновувачам глиняного мистецтва. Одну з таких унікальних збірок із Опішного до Полтави привезло подружжя Щербанів. Подивитися на фігури з кераміки відтепер можна в обласній бібліотеці.

16 серпня 2013, 17:32

Понад 900 дітей пільгових категорій оздоровили цього літа у таборі «Супутник»

Одне із завдань, яке у рамках соціальних ініціатив Президент України Віктор Янукович поставив перед органами влади – забезпечити кожну дитину сімейним затишком, оздоровлювати малечу та створювати умови для її всебічного розвитку. Цього року із міського бюджету Полтави спрямували понад 900 тисяч грн. на оздоровлення майже тисячі дітей у таборі «Супутник». Гроші використали за призначенням – дітлахи лишилися задовлені.

16 серпня 2013, 17:33

Співробітники Полтавського УБОЗу викрили діяльність злочинної групи, що займалася виготовленням та збутом наркотиків

Її учасники мали широку мережу продавців заборонених речовин, а також досить часто змінювали місце проживання та виготовлення наркотиків.

16 серпня 2013, 19:28

Токарі, фрезувальники, штампувальники та водії вантажних перевезень – «найдорожчі» професії у Полтаві

Банкіри, страхувальники та фінансисти в Україні отримують чи не найбільшу зарплатню. Про це, посилаючись на статистичні дані, пишуть інтернет-видання. Більше отримують тільки працівники авіакомпаній - близько 13 тисяч гривень на місяць. Ми вирішили поцікавитись, які максимальні та мінімальні заробітні плати отримують полтавці? Які у них можливості дійсно влаштуватися на роботу своєї мрії, скільки б хотіли заробляти та чи докладають до цього хоч трохи зусиль – дивіться у нашому наступному матеріалі.

16 серпня 2013, 19:29

11 військових-зв'язківців із Полтави восени поїдуть до Ліберії виконувати миротворчу місію

Із 2009 року у Полтаві проходять підготовку спеціалісти військ зв'язку для миротворчих підрозділів. Нині подібне навчання проходять 11 майбутніх миротворців. Кожен їхній день розписаний по хвилинах, адже за місяць вони мають оволодіти навичками тактико-спеціальної підготовки та здобути початковий рівень володіння англійською мовою. Де військові згодом виконуватимуть миротворчу місію, знає Крістіна Брігіда.

16 серпня 2013, 19:32

Полтавці не вірять, що пташиний послід на Гожулах смердить на все місто

Тож наші журналісти продовжили шукати інші можливі причини неприємного запаху. Про результати на день сьогоднішній – далі у сюжеті.

16 серпня 2013, 19:33