Архів новин за 15.08.2013

Полтавські археологи сьогодні відзначають своє професійне свято

Завдяки їхній праці ми знаємо, скільки насправді років нашому місту, якою була зброя часів Петра І та який вигляд мала Полтавська фортеця на початку 18 століття. Мова про археологів, які 15 серпня відзначають своє професійне свято. Про людей, які, не шкодуючи власних сил, досліджують невідомі сторінки історії, дивіться у наступному сюжеті.

15 серпня 2013, 16:54

Комсомольські правоохоронці викрили групу «віконних» шахраїв

Молоді люди збирали замовлення на виготовлення та встановлення металопластикових вікон, а коли приходив час виконувати їх, у магічний спосіб зникали. Їхніми клієнтами за цей час стало близько 30 осіб.

15 серпня 2013, 16:56

Полтавець, ветеран Великої Вітчизняної Євген Суббочев, відзначив своє дев'яносторіччя

Він має численні визначні нагороди за мужність під час звільнення від німецько-фашистських загарбників не лише території Радянського Союзу. З початком війни у тоді ще 18-річному хлопцеві фахівці розгледіли здібності льотчика. За два роки його навчили та відправили воювати у складі екіпажу дальньої авіації – стратегічного напрямку, який тільки започатковували у тактиці бойових задач. Як вдалося вижити штурману попри те, що його літак тричі горів, і про цікаві повороти у долі ювіляра дізнавались Інна Безугла та Світозар Хохлов.

15 серпня 2013, 16:57

У «Світлі надії» допомагають бездомним і звільненим із місць позбавлення волі відновлювати втрачені паспорти

Представники благодійної асоціації «Світло надії» допомагають безхатченкам та людям, які звільнилися з місць позбавлення волі, отримати тимчасову прописку та відновити втрачені документи, що посвідчують особу. Лише цього року допомогли із документами шістдесяти трьом особам. Таку роботу проводять завдяки співпраці із міграційною службою.

15 серпня 2013, 17:00

Стан готовності Полтавщини до зими – досить високий

Про це у четвер під час засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій говорили обласні чиновники. Представники влади запевняють: у холоди полтавці будуть з теплом у будинках, школах та лікарнях. Що саме вже зробили комунальники, медики та освітяни для повноцінної готовності, слухали і наші кореспонденти.

15 серпня 2013, 17:01

В області ділилися досвідом, як розробляти екскурсійні маршрути

У Краєзнавчому музеї у четвер відбувся міжрегіональний круглий стіл, під час якого представники сфери культури навчали колег із Харкова, як краще «подавати» найвизначніші місця і пам'ятки. Чим у цьому можуть похизуватися полтавці – дивіться далі.

15 серпня 2013, 17:33

У Полтаві встановили джерело неприємного запаху

Полтавська облдержадміністрація заявила, що джерелом смороду, від якого потерпають полтавці, є звичайний курячий послід, яким місцева птахофабрика удобрює свої поля. Цей запах – неприємний, але, заспокоюють, принаймні, безпечний для здоров'я.

15 серпня 2013, 18:23