Архів новин за 13.08.2013

Минулої ночі полтавці могли спостерігати зорепад

Побачити це явище можна і сьогодні. Насправді, говорять у Полтавській гравіметричній обсерваторії, зірки залишаються на своїх місцях, а те, що ми бачимо, - це невеликі камінці із космосу, так звані метеори. У серпні метеорні дощі - звичне явище, тож заздалегідь визначтесь зі своїми бажаннями, щоб вчасно загадувати їх, дивлячись на зоряне небо.

13 серпня 2013, 16:30

Полтавка з Китаю зіграла для своїх земляків твори Баха, Бетховена, Дюбюссі та Шопена

Твори Баха, Бетховена, Дюбюссі та Шопена виконувала для полтавців у музичному училищі імені Миколи Лисенка концертмейстер-піаніст оперного театру у Гуаньчжоу із полтавським корінням Катерина Гаврілова. Послухати гру на фортепіано колишньої учениці прийшли її виклачачі, рідні, друзі, усі, хто цінує класику у гарному виконанні.

13 серпня 2013, 16:31

Правоохоронці затримали двох чоловіків, які вербували молодих дівчат займатися проституцією

Повій останні вивозили на роботу до Російської Федерації. Там шляхом шантажу та незаконного заволодіння їх документами змушували працювати на себе. Яке покарання наразі загрожує чоловікам, дивіться у наступному сюжеті.

13 серпня 2013, 16:32

Цьогоріч Україна святкує 15-ліття Міжнародної програми «Студентська республіка»

Подібні є в інших країнах, але такого точно немає ніде, говорить голова її Полтавського обласного осередку. Тут можна моделювати різноманітні ситуації і бути в ролі бізнесмена, кандидата в депутати чи навіть мера. Цього тижня у Полтаві відбувся круглий стіл «15 років для Полтавщини», під час якого обговорювали особливості цьогорічної регіональної Студреспубліки та підсумовували діяльність проекту загалом.

13 серпня 2013, 16:33

Полтавщина на 90% готова до нового навчального року

Мова йде про дошкільні та загальноосвітні заклади. Про це під час селекторної наради повідомив заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Коваль. Крім цього під час зібрання у вівторок обговорювали і стан готовності до опалювального сезону.

13 серпня 2013, 16:34

Співоче поле комунальники обіцяють причепурити до Дня міста

На благоустрій останнього міськвиконком дотаційно виділив 100 тисяч гривень, а Центр зайнятості – 500 пар робочих рук. Перші якісні перетворення видно вже зараз.

13 серпня 2013, 16:35

Колишній фруктовий сад по вулиці Баленка нині переживає свої не найкращі часи

Сливи, яблуні, груші – ці дерева тішили око не одного покоління, що виросло в 11 та 15 будинках по вулиці Баленка. Тепер багато з цих зелених насаджень віджили свій вік. Мешканці б'ють на сполох: час спилювати старі дерева та займатися облаштуванням фруктового саду.

13 серпня 2013, 16:36