Архів новин за 12.08.2013

Заслуженому працівнику культури і діячеві мистецтв України Григорію Левченку – 80

Заслуженому працівнику культури і діячеві мистецтв України, лауреату Міжнародного рейтингу популярності та якості «ЗОЛОТА ФОРТУНА», кавалеру орденів Миколи Чудотворця та «За заслуги III ступеня», професору, завідувачу кафедрою музики Полтавського національного педагогічного університету імені Короленка Григорію Левченку сьогодні виповнилося 80 років. Напередодні з Григорієм Семеновичем спілкувалися наші кореспонденти.

12 серпня 2013, 16:32

У Полтаві визначили переможців фотоконкурсу, присвяченого україно-американським зв'язкам

Подібне творче змагання в обласному центрі провели вперше, але не в останнє, мають надію організатори. Якою уявляють собі україно-американську дружбу учасники конкурсу та який приз отримав переможець, дивіться у нашому наступному сюжеті.

12 серпня 2013, 16:35

На свіжому повітрі можна не лише гарно проводити час із друзями, а й займатися спортом

Так приємне з корисним вже кілька років поєднують хлопці, які пропагують такий молодіжний напрямок, як воркаут. Завдяки своїй доступності останнім часом він набирає все більшої популярності. Що змушує молодь вести активний спосіб життя та що з цього приводу думають психологи, знає Крістіна Брігіда.

12 серпня 2013, 16:36

У Полтаві стартував проект «Кіно просто неба»

Відтепер усі бажаючі можуть безкоштовно дивитися улюблені фільми під відкритим небом. Сеанси під зорями проходять на Співочому полі Марусі Чурай. На одному з таких показів побували і наші журналісти.

12 серпня 2013, 16:38

86-річна мешканка Карлівки стала об'єктом розбійного нападу двох молодиків

Невідомі проникли до будинку старенької, аби поживитися чимось цінним. За це господарка отримала від них кілька ударів по голові, а от затримати непроханих гостей правоохоронцям вдалося вже за кілька годин.

12 серпня 2013, 16:39

390 тисяч свиней Полтавщини в небезпеці

Смертельна для цих тварин хвороба – Африканська чума, підбирається все ближче до України. Про застережні заходи та загальну ситуацію цього дня говорили на засіданні спеціальної комісії в Полтавській облдержадміністрації.

12 серпня 2013, 16:40

У Полтаві штрафують тих, хто розклеює рекламні оголошення у невстановлених місцях

Згідно з правилами благоустрою, забороняється розклеювати плакати та листівки рекламного характеру на фасадах будинків, стовпах, парканах та у під'їздах. Для друкованої інформації у Полтаві є спеціально відведені місця, нагадують спеціалісти, а саме – дошки для об'яв, встановлені на зупинках громадського транспорту. Проте у місті оголошення на зразок «продам», «куплю», «надам послуги» можна побачити навіть на асфальті, цей порівняно новий різновид реклами додає клопоту контролюючим органам, які стежать за чистотою і порядком у місті.

12 серпня 2013, 16:41