Архів новин за 1.08.2013

З'ясувати, чого бажають читачі бібліотек, – мета соціологічного дослідження, яке провели у Полтаві

Вперше в Україні у Полтавській бібліотеці імені Олеся Гончара провели соціологічне дослідження потреб користувачів у нових бібліотечних послугах. Результати дослідження оприлюднять за місяць, проте вже нині відомо, що найбільше читачі хочуть брати книги додому, а найменше – читати іноземною мовою, бо не мають відповідних знань.

1 серпня 2013, 15:59

Полтавщину відвідав заступник начальника Департаменту Державтоінспекції МВС України Володимир Резніков

Посадовець зустрівся з жителями області та представниками засобів масової інформації. Які питання цікавили полтавських журналістів – дивіться далі.

1 серпня 2013, 16:01

Більше 10 років в усьому світі з 1 по 7 серпня проводять тиждень грудного вигодовування

Полтавщина вже традиційно приєдналася до більш ніж 170 країн на підтримку здоров'я майбутнього покоління, адже тривале годування материнським молоком – одна з найголовніших умов забезпечення розвитку малюка та його благополуччя у майбутньому, переконані лікарі. Про що говорили під час семінару-конференції, яким розпочався цей тиждень у Полтаві, – дивіться далі.

1 серпня 2013, 16:02

1 серпня – час переоформляти житлові субсидії

Із сьогоднішнього дня полтавці можуть звертатися до районних управлінь праці та соціального захисту населення для переоформлення житлових субсидій. Право на отримання цього виду державної підтримки мають сім'ї, у яких щомісячна плата за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання перевищує 10% сукупного доходу для непрацездатних членів родини та 15% – для решти сімей. З подробицями – наші кореспонденти.

1 серпня 2013, 16:07

Фінішує найактивніший період цьогорічної вступної кампанії українських вишів

І сьогодні ж офіційно оприлюднюється рейтинг кращих вищих навчальних закладів, проведений Міністерством освіти і науки України. За його підсумками, Полтавський університет економіки і торгівлі входить до десятки кращих економічного профілю в державі. З цього приводу наша знімальна група поспілкувалась з ректором вишу.

1 серпня 2013, 16:19

У Полтаві зводять першу із трьох шістнадцятиповерхівок за програмою «Доступне житло»

У Полтаві повним ходом йде зведення будинку, у якому можна буде придбати квартири за соціальними програмами. Так по вулиці Героїв Сталінграду, 8а, де нині з'являється така новобудова, у четвер побував міський голова. Оглянувши темпи будівництва, він поспілкувався із журналістами. Як нині просувається черга полтавців, які чекають на власну домівку, і що таке доступне житло в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, – про це у нашому наступному матеріалі.

1 серпня 2013, 16:59

Область готується до роботи житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий час

Якщо раніше, по закінченню попереднього опалювального періоду, особливу увагу звертали на райони та міста, де з цим є проблеми, то нині, кажуть посадовці, вирішують більш планові питання.

1 серпня 2013, 17:27