Архів новин за 9.07.2013

Один мільйон тонн ранніх зернових розраховують зібрати цього року аграрії Полтавщини

Такий прогноз озвучив директор Департаменту землеробства України Олександр Демидов під час селекторної наради Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань проведення жнив та цінової ситуації на зерновому ринку.

9 липня 2013, 16:11

У Полтаві навчаються надавати якісні адміністративні послуги

На базі міської ради цього тижня відбувається семінар-тренінг за участю модераторів із Києва та Львова. Керівникам та посадовим особам, які надають ці послуги у Полтаві, допомагають організувати діяльність відповідного центру за кращими стандартами. Більше про це – дивіться далі.

9 липня 2013, 16:11

Сьогодні в області презентували проект «Мандруймо Полтавщиною»

Аби гарно, а головне – цікаво відпочити, не варто їхати у далекі краї, переконують представники громадської організації «ВелоПолтава». Озброївшись двоколісними друзями, наметами та приємною компанією, можна непогано провести час і на полтавських просторах. Саме тому цього дня велолюбителі презентували проект «Мандруймо Полтавщиною». Які маршрути пропонують освоювати полтавцям, знають наші кореспонденти.

9 липня 2013, 16:14

2 мільйона гривень з обласного бюджету хочуть витратити на відновлення продуктивності земель

Зокрема тих, що нині малоефективно використовуються під старі садки. Про це та інше йшлося на засіданні постійної комісії з питань екології та раціонального природокористування Полтавської облради.

9 липня 2013, 16:16

Кременчуцькі правоохоронці вилучили у браконьєрів 17 кг незаконно виловленої риби

Риболовля із застосуванням електричного струму особливо небезпечна і карається законом. Про це не знали або не хотіли знати двоє любителів незаконного рибного промислу із Кременчука. Затримали їх «на гарячому» – з 17-тьма кілограмами свіжовиловленої риби різних видів.

9 липня 2013, 16:24

«Дорогу, що веде до нашого будинку, розмивають дощі, а ремонту вона не бачила з часів свого заснування»

З такими словами до редакції нашого телеканалу звернулися полтавці, які мешкають по вулиці Мясоєдова. Втручання ремонтників потребує буквально 150-200 метрів цього шляху, жаліються мешканці. Як зараз вони долають ним відстань до зупинки, бачили наші журналісти.

9 липня 2013, 16:37

Українці живуть на 10 років менше, ніж жителі європейських країн

За даними Державних органів статистики, минулого року кожен десятий українець помирав у віці до 35 років. Причини такої ситуації фахівці пояснюють такими факторами, як захворювання органів кровообігу, далі - онкозахворювання та хвороби травлення. Серед усіх країн світу наша держава посідає 122 місце за тривалістю життя громадян із середнім показником - 61 рік. Втім полтавські статисти поспішають заспокоїти і говорять, що ситуація останніми роками набагато покращилася.

9 липня 2013, 16:42