Архів новин за 8.07.2013

Народні мотиви, хороводи, плетені вінки та купальський вогонь були і в Полтаві

Цьогорічне міське свято на Івана Купала традиційно видалося ясравим, гомінким та повним на сюрпризи від організаторів дійства – Полтавського міськвиконкому на чолі із мером Олександром Мамаєм. Хто на вихідних не розважався на пляжі Октябрського району, не пропустіть наш наступний сюжет.

8 липня 2013, 16:01

У Ковалівці пройшло третє Всеукраїнське етнографічне свято «Купальські гуляння – 2013»

Вогняні шоу та феєрверки, розваги і конкурси під відкритим небом на березі Коломака, цікаві майстер-класи від полтавських майстрів, справжній куліш у компанії русалок та Водяного – усе це вже кілька років поспіль відбувається на Березі Свободи, що у селі Ковалівка, в ніч на Івана Купала. Про давні цікаві традиції на Всеукраїнському етнографічному святі «Купальські гуляння – 2013», а також про те, якими новинками цьогоріч балували його гостей дивіться у матеріалі від наших кореспондентів.

8 липня 2013, 16:02

Представники зоозахисної організації «Право на життя» пропонували взяти безпритульних тварин у родину

Цими вихідними взяти котика чи цуценятка у родину в Полтаві пропонували представники зоозахисної організації «Право на життя». Подібні акції, говорять останні, проводяться у місті двічі на місяць і вже мають свої результати. Скільки щасливчиків знайшли нову сім'ю, знає Крістіна Брігіда.

8 липня 2013, 16:05

В області майже кожна третя пенсія призначена по інвалідності

Таку тенденцію спостерігають представники пенсійного фонду. А ось одночасно зі зменшенням кількості працюючих полтавців у першому півріччі 2013-го безробітних, які б отримували допомогу від держави, не стало більше. А отже, говорять представники держслужби, ці українці працюють у тіньовому секторі. Більше про підсумки роботи пенсійного фонду за перші шість місяців року – у нашому наступному сюжеті.

8 липня 2013, 16:06

Відтепер зробити закордонний паспорт у Полтаві стало зручніше та швидше

У центрі міста за адресою провулок Шкільний, 4 відкрився новий пункт з надання адміністративних послуг з прийому та оформлення документів для виїзду за кордон.

8 липня 2013, 16:08

Штрафи у кілька сотень гривень за самовільне розклеювання рекламних листівок не лякають городян

Полтавці вже звикли до такого явища, як рекламні листівки. Знайти їх у місті можна будь-де: на парканах, деревах, стовпах та будинках. Щодня різноманітну друковану інформацію знаходять і у поштових скриньках. Дехто навіть намагається наклеїти її... на двері. Як боротися із засиллям реклами, наші кореспонденти дізнавалися у відповідних контролюючих органів, порад питали і в мешканців міста.

8 липня 2013, 16:09

На Полі Полтавської битви є пам'ятники шведам та росіянам, але немає українцям

Місцеві козаки та представники інших громадських організацій вважають це неподобством і роблять все для того, аби це виправити.

8 липня 2013, 16:13