Архів новин за 6.07.2013

Сьогодні – всесвітній День поцілунків

Говорять, що поцілунок – це те, що не можна віддати, не взявши, і отримати, не повернувши тієї ж миті. Сьогодні у всьому світі відзначають День поцілунків. Свято запровадили у Великобританії, а двадцять років тому затвердили в ООН. Чи люблять цілуватися полтавці, дізнавалася Марина Молька.

6 липня 2013, 10:02

Сьогодні в Україні – свято Івана Купала

Свято Івана Купала давні українці відзначали з 21 на 22 червня. То була найкоротша ніч у календарному році, протягом якої дівчата та парубки збиралися разом, аби поспівати купальських пісень, пострибати через багаття та поворожити на свою долю. В сучасному світі це свято припадає на 6-7 липня. Чи знають полтавці традиції святкування Івана Купала, розпитувала Крістіна Брігіда.

6 липня 2013, 10:04

Нацбанк презентував чергову серію пам'ятних монет

Один з найдавніших православних монастирів України – Лядівський, цього року відзначив 1000-ліття з часу свого заснування. Цю подію зафіксували у Національному Банку України, а ще не забули у другому півріччі викарбувати монету, яка історично увічнила ювілей Луганської області. Більше про ці події, а також про те, які грошові одиниці і чим прикрасили до цих дат, – у нашому наступному сюжеті.

6 липня 2013, 10:06

У списку найпрестижніших професій в Україні фахівці на перше місце ставлять агрономію

Не без гордості про це говорять представники Полтавської державної аграрної академії. Наприкінці цього тижня у них відбулася урочиста подія – випуск економістів, фінансистів, бахгалтерів, менеджерів аграрних підприємств. І для цієї молоді, переконані фахівці, відкрито багато можливостей в Україні. Що ж дає підстави викладачам пишатися своїми студентами та чим запам'яталися молоді роки навчання – знає Інна Безугла.

6 липня 2013, 10:07

У Полтаві обговорили питання профілактики у роботі медичних сестер

Медичні сестри постійно перебувають у безпосередньому контакті з хворими, тож питання профілактики для них – на першому місці. Особливо, якщо вона стосується вірусних гепатитів та СНІДу. Саме ці питання стали ключовими на спільній конференції медсестер міста. Що вони повинні знати про профілактику цих захворювань, дивіться у наступному сюжеті.

6 липня 2013, 10:09

У Гадячі відкрили Центр надання послуг, пов'язаних з використанням автотранспортних засобів

Він, запевняють його творці, побудований відповідно до всіх сучасних вимог. А розпосюджуватиметься робота центру одразу на два райони: Гадяцький та Лохвицький.

6 липня 2013, 10:14