Архів новин за 5.07.2013

Талановита людина – талановита в усьому

На підтвердження цього вислову дійсно багато творчих людей мають різноманітні хоббі та захоплення. Митці, наприклад, можуть працювати із точними науками, а у вільний від цього час – створювати шедеври. Про таланти одного із полтавських художників – Леоніда Колєснікова, які допомагають йому писати картини, – наш наступний сюжет.

5 липня 2013, 16:48

Кременчуцькі правоохоронці затримали 21-річного крадія автомобілів

Він у весняно-літній період скоїв низку подібних злочинів. Здебільшого автокрадія приваблювали транспортні засоби радянського зразка. Впіймати його правоохоронцям вдалося «на гарячому» – за спробою поцупити ще одне авто.

5 липня 2013, 16:49

Громадські організації чорнобильців підписали протоколи про співпрацю з Департаментом праці та соціального захисту населення ОДА

Громадські організації чорнобильців та ветеранів війни цього тижня підписали протоколи про співпрацю з Департаментом праці та соціального захисту населення облдержадміністрації. Це має забезпечити належну організацію санітарно-курортного лікування постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та ветеранів війни.

Які проблеми виникли із оздоровленням цих категорій громадян та про те, яким чином їх намагаються розв'язати, – у нашому наступному сюжеті.

5 липня 2013, 16:50

Експерти ООН визнали Проект створення сервісів для вразливих груп населення у Полтаві найкращим у світі

Експерти з проектного офісу Управління ООН з наркотиків та злочинності в Україні визнали співпрацю полтавських благодійних асоціацій з місцевою владою прикладом для інших міст, а Проект створення сервісів для вразливих груп населення асоціації «Світло надії» – найкращим у світі. Детальніше про це – далі у випуску.

5 липня 2013, 16:52

У Полтаві – проблеми з цвинтарями для тварин

Виражаючи свою любов до домашніх улюбленців, ми називаємо їх братами нашими меншими і навіть членами родини. Природа відміряла їм менше років життя, тож рано чи пізно ми втрачаємо тих, кого полюбили. Після смерті перед господарями тварини постає питання поховання улюбленця. Більшість не хочуть відвозити його на скотомогильник, мовляв, якось не по-людськи. От і доводиться самотужки відшукувати для чотирилапих місця поховання. Про те, чи є такі у Полтаві, – наш наступний сюжет.

5 липня 2013, 16:54

У дев'ятиповерхівці по вулиці Желвакова, 3 понад рік не працює ліфт

Їм урвався терпець: мешканці дев'ятиповерхівки по вулиці Желвакова, 3 вже не вірять ані комунальним службам, ані представникам міської влади. Понад рік у будинку не працює ліфт, його ремонтують, проте безрезультатно. Нині жителі будинку налаштувались іти до прокуратури та фінінспекції, щоб отримати відповіді на запитання: чому їхній ліфт ремонтувала харківська фірма та чи ефективно використали понад 70 тисяч грн. – саме таку суму витратили на капітальний ремонт. Марина Молька – далі.

5 липня 2013, 16:56

У Полтаві набирає популярності рух пост-кросінгу

Його учасники обмінюються листівками зі своїми однодумцями по всьому світу, спілкуються, знаходять собі нових друзів. Захоплюючим і цікавим пост-кросінг робить те, кажуть активісти цього руху, що ніколи не знаєш, з якого куточку світу надійде наступна листівочка. Із тонкощами міжнародної переписки знайомилися Крістіна Брігіда і Світозар Хохлов.

5 липня 2013, 17:17