Архів новин за 4.07.2013

4 липня у Сполучених Штатах Америки – загальнодержавне свято – День Незалежності

Відзначають його зазвичай у колі друзів, з феєрверками та смачною їжею. Більше про історію та традиції свята розповість Крістіна БрігІда.

4 липня 2013, 17:23

Університет економіки та торгівлі першим в регіоні відкрив освітній напрям «Біотехнологія»

Розпал вступної кампанії спонукає виші виводити освітні послуги на якісно новий рівень. Цікаві спеціальності, соціальні й фінансові преференції - все це допоможе сьогоднішньому абітурієнту обрати професію й згодом гарантовано отримати перше робоче місце з гідною оплатою праці. Роботодавців цікавлять практичні навички молодих спеціалістів - це добре розуміють в Полтавському університеті економіки і торгівлі, то ж щороку суттєво покращують матеріальну базу новим обладнанням, або й цілими лабораторіями.

4 липня 2013, 17:25

«У салоні маршрутного автобусу я захопив пасажирів»

З таким повідомленням до Державної служби з надзвичайних ситуацій звернувся 59-річний мешканець села Мозоліївка. Як виявилося згодом, чоловік перебував у нетверезому стані, а на 101 зателефонував через сварку з водієм автобуса. Що тепер загрожуватиме «горе-терористу», дивіться у наступному сюжеті.

4 липня 2013, 17:27

Близько 400 полтавців прагнуть придбати квартири за програмою будівництва доступного житла

У 2010-12 роках власниками квартир за цією програмою вже стало 112 сімей. Про житлові проблеми земляків та ефективні шляхи їх вирішення йшлося на засіданні постійної комісії обласної ради з питань будівництва, транспорту та зв'язку.

4 липня 2013, 17:28

Антимонопольний комітет звітував про результати роботи за перше півріччя

113 заяв від фізичних, юридичних осіб та правоохоронних органів протягом шести місяців цього року отримали у Полтавському територіальному відділенні Антимонопольного комітету України. У тому числі – 13 депутатських звернень, говорять представники установи. Причому останні надійшли в основному від народних обранців і в набагато більшій кількості, ніж у 2012-му. Про результати роботи за перше півріччя голова обласного відділення Антимонопольного комітету звітував перед полтавськими журналістами під час прес-конференції.

4 липня 2013, 17:29

4 гривні 70 копійок за кілограм хліба з борошна першого гатунку та чотири гривні – за житньо-пшеничний

Такі ціни до кінця нинішнього року обіцяють залишити стабільними представники обласної влади та керівники хлібопекарських підприємств Полтавщини. Сьогодні в обласній державній адміністрації вони підписали Меморандум порозуміння. Чим істотно відрізняється нинішній документ про співпрацю від минулорічного та на скільки подорожчає хліб соціальних сортів у новому 2014-му – дивіться далі.

4 липня 2013, 17:30

Попри труднощі, пов'язані із затримкою коштів Держказначейством, у Полтаві триває ремонт доріг

Зараз сили міського ШЕДу кинуті на вулицю Автобазівську. Більше розкажуть наші журналісти, які цього дня процес асфальтовкладання бачили на власні очі.

4 липня 2013, 17:31