Архів новин за 31.07.2013

Наприкінці липня керівник інспекторського управління головного штабу УМВС України зустрівся із жителями Лубен

Особисті прийоми громадян планують проводити й в інших районних центрах для того, аби вивчити ставлення населення до міліціонерів і з'ясувати негативні моменти в їх роботі. Що найбільше цікавило полтавців під час проведеної зустрічі – дивіться далі.

31 липня 2013, 13:47

Полтавські МНС-ники тренувалися гасити найбільшу полтавську котельню

Згідно з рішенням української комісії техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій, яку очолює віце-прем'єр України Олександр Вілкул, навчання з гасіння котелень провели і в Полтаві. Із завданням, відзначають керівники, наші рятувальники впоралися, і навіть продемонстрували свої раціоналізаторські здібності, втілені у новому пристрої для гасіння об'єктів на висоті.

31 липня 2013, 13:48

З липня вдосконалилася процедура сплати штрафів за порушення Правил дорожнього руху

Відтепер у водіїв-порушників немає необхідності в наданні копій квитанцій про сплату штрафів до підрозділів Державтоінспекції. Інформацію в автоматичному режимі надсилатиме банківська установа.

31 липня 2013, 13:49

Пенсійний фонд підбив підсумки роботи за перше півріччя

За перше півріччя до бюджету Пенсійного фонду Полтавщини акумульовано 2 мільярда 600 мільйонів гривень. Завдяки позитивній динаміці забезпеченість коштами, зібраними від платників області для виплати пенсій літнім людям, досягла у червні 71%, а за підсумками шести місяців склала майже 65%.

31 липня 2013, 13:50

У Полтаві офіційно представили міжмузейний виставковий проект під назвою «Історія однієї фотографії»

Присвячений він 110-річниці відкриття пам'ятника Івану Петровичу Котляревському у місті. Нині у Краєзнавчому музеї можна побачити одяг полтавців 1900-х років, відреставровані меблі та побачити фільм 1938 року «Наталка-Полтавка». Більше про низку культурно-мистецьких заходів в рамках цього проекту – наш наступний матеріал.

31 липня 2013, 15:47

Полтавка Любов Миколаївна Рапацька 31 липня відзначає 75 років

І все б нічого, але жінка продовжує повноцінно працювати педіатром у першій поліклініці, що на Петра Юрченка. Колеги захоплюються лікарем: 46 років поспіль вона незмінно трудиться на одній і тій же дільниці. Більше того, розповідають: вона чудово відчуває маленьких пацієнтів та має добру інтуїцію, яка допомагає їх лікувати. У прийомний день напередодні свята ми завітали до медика, якого її ж колеги називають унікальною людиною.

31 липня 2013, 16:16