Архів новин за 30.07.2013

У Полтаві обов'язково повинен з'явитися пам'ятник Лесі Українки

В цьому переконана громадськість міста, яка зібралася за круглим столом напередодні сотої річниці із дня смерті поетеси. На заході побували і наші кореспонденти.

30 липня 2013, 15:43

З висоти пташиного польоту полтавські оперативники викрили плантацію снодійного маку

Днями працівники Управління карного розшуку здійснювали рейд на гвинтокрилі чотирма районами області. Результати такої роботи – 20 кілограм рослин снодійного маку та ще три з половиною – вже подрібненої і висушеної макової соломки. Навіщо вона знадобилась 50-річному жителю Зінькова – дивіться далі.

30 липня 2013, 15:44

Вихованці дитячого табору у Кременчуцькому районі провели день з працівниками Державтоінспекції

Напередодні до малечі завітали працівники ДАІ, аби вкотре нагадати дітям правила поводження на дорогах, особливо – в період літнього відпочинку.

30 липня 2013, 15:45

У Полтаві більше сотні студентів присягнули на вірність батьківщині

У вівторок на базі 179 об'єднаного навчально-тренувального центру військ зв'язку Збройних сил України відбулося урочисте складання військової присяги курсантами Полтавського Національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Побачити шикування на плацу та поспілкуватися із майбутніми офіцерами запасу вдалося і нашим кореспондентам.

30 липня 2013, 15:47

До Дня міста у Полтаві хочуть встановити нові пам'ятні знаки

До 9 травня у парку, де встановлено пам'ятник Скорботній матері, з'явиться ще кілька нових пам'ятних знаків, – так говорили посадовці у березні. У липні ж вшанувати пам'ять похованих тут більше 52 тисяч загиблих в роки окупації Полтави постаментами обіцяють... 23 вересня. Чергову виїзну нараду відвідали наші журналісти.

30 липня 2013, 15:49

Полтавщина – знову в рекордсменах

Полтавщина встановила власний регіональний рекорд середньої врожайності ранніх зернових за останні роки – 37 цілих 3 десятих центнера з гектара. Такі досягнення, підсумували на обласній селекторній нараді, присвяченій жнивній кампанії 2013 року, – п'ятий показник по Україні.

30 липня 2013, 16:02

Сьогодні – Міжнародний день дружби

Із ними справжніми можна веселитися чи переживати неприємності та допомагати одне одному. Сьогодні у всьому світі відзначають день дружби. Дехто вважає, що останнім часом поняття «друзі» втратило свій основний зміст, адже молодь все частіше називає цим словом тих, із ким спілкується у соціальних мережах і їх може бути навіть кілька сотень. Про те, де ще можна знайти справжнього друга, який не зрадить, та про можливу альтернативу дружбі між людьми – наш наступний матеріал.

30 липня 2013, 16:07