Архів новин за 3.07.2013

85 років тому у світі продали перший телевізор

85 років тому українці отримали змогу купувати телевізори. Їх масове розповсюдження почалося саме у 1928 році, повідомляють інтернет-ресурси. Перші пристрої разюче відрізнялися від сучасних і своїми розмірами, і функціями. Якщо минулого століття дозволити собі мати телевізор могли одиниці, а частіше збиралися довкола одного екрану усього раз на тиждень, то нині у домівках сучасних полтавців, і це нікого не дивує, є надтонкі телевізори, розміром на всю стіну із 3D-зобрадженням. Історію домашнього улюбленця за більше півсотні років пригадували Інна Безугла та Максим Мовсесян.

3 липня 2013, 17:02

Розсадник Миргородського лісгоспу обладнали сучасними системами поливу

Більше 10 гектарів площі займає базовий лісокультурний розсадник державного підприємства «Миргородський лісгосп». Тут вирощують як звичайні сіянці, так і саджанці декоративних порід. Сприяє цьому система сучасного поливу, якою обладнаний цей розсадник.

3 липня 2013, 17:03

Як правильно та ефективно спілкуватися із громадянами, полтавських правоохоронців навчали психологи

Днями в Управлінні МВС Полтавщини відбувся захід, мета якого – психодіагностичне вивчення індивідуально-особистісних якостей та психологічної стійкості працівників спеціальних установ та чергових частин.

3 липня 2013, 17:05

З 1 липня в Україні відбулися зміни в системі нарахування пенсій

Із початком липня в Україні набрали чинності деякі законодавчі зміни. Стосуються вони призначення та індексації пенсій. Так до трудового стажу матерям зараховуватимуть лікарняні 126 діб, що пов'язані з вагітністю та пологами, а непрацездатні діти померлого годувальника, які вступають на навчання до вишів, отримуватимуть пенсію і влітку. Детальніше про ці нововведення дізнавались Інна Безугла та Максим Мовсесян.

3 липня 2013, 17:06

Знищити, доки не зацвіла, – завдання №1 у боротьбі з амброзією

Вже за кілька днів комунальне підприємство «Декоративні культури» розпочне другий етап боротьби з карантинними рослинами, перш за все – з амброзією. Боротися з нею почали ще місяць тому, виривали рослину з корінням у паках, скверах та на вулицях міста. На її знищення з міського бюджету цього року спрямували 300 тисяч грн. Комплекс заходів запланували виконати до кінця липня, інакше, кажуть фахівці, амброзія зацвіте і усі старання будуть марними.

3 липня 2013, 17:08

Злива, що пройшла напередодні, декому надовго запам'ятається своїми наслідками

Останні у вигляді залитих квартир верхніх поверхів будинку номер 102 по вулиці Горького залишилися і у селі Вовківка, що неподалік Копилів. З шокованими мешканцями спілкувалася наша знімальна група.

3 липня 2013, 17:32

5 загиблих і 13 врятованих – така статистика початку купального сезону у Полтаві

Щоб попередити кількість перших та збільшити число других, місцеві мнс-ники та водолази провели спільні навчання з порятунку на воді та надання першої медичної допомоги.

3 липня 2013, 17:56