Архів новин за 29.07.2013

Літо – пора відпусток та канікул

Тому частина жителів міст намагається залишити останні і шукає відпочинку на природі. Там місцеві лісівники для комфорту відпочивальників та задля збереження флори й фауни на території всієї Полтавської області облаштовують спеціальні рекреаційні місця.

29 липня 2013, 16:11

Одразу 2 ДТП з жертвами за одну добу трапилося у Кременчуці

Минулого тижня через порушення правил руху дорожньо-транспортна пригода сталася на залізниці за участю локомотива, інше зіткнення – двох легкових автомобілів – відбулося на перехресті вулиць. Інна Безугла – далі.

29 липня 2013, 16:11

Дерматологи дедалі частіше діагностують у полтавців різноманітні захворювання, викликані хвороботворними грибами, – мікозами

Таких спеціалісти нині нараховують до пів-тисячі різнОвидів. Як діагностувати недугу та правильно її вилікувати – дивіться далі.

29 липня 2013, 16:12

Понад три з половиною мільйона людей в Україні інфіковані вірусними гепатитами

З них більше 1 мільйона – вірусом гепатиту С. Тому в неділю, у Всесвітній день боротьби з цією хворобою, у Полтаві пройшла традиційна акція «Переможемо С!».

29 липня 2013, 16:13

Полтавщина – на 5-му місці в Україні за обсягами капіталовкладень у будівництво

Про це на прес-конференції повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Віктор Животенко. Такий показник, зокрема, пов'язаний з тим, що наша область – у лідерах із видобутку нафти і газу, пояснив посадовець. Про проблеми і перспективи вирішення житлових питань – дивіться далі.

29 липня 2013, 16:14

У Галереї мерів Полтавської міської ради не вистачає портрету попередника Олександра Мамая

Як-то кажуть, «Народ повинен знати своїх героїв в обличчя», тож хол другого поверху Полтавської міської ради вже не перший рік прикрашають портрети очільників нашого міста різних часів – від Степана Кованька, який у 1856-59 роках був Полтавським повітовим предводителем дворянства, до Анатолія Тихоновича Кукоби, який, нагадаємо, склав свої мерські повноваження у 2006 році. І на цьому історія обривається. Де ж портрет Андрія Матковського, відповідь на це питання наші журналісти пішли шукати до нинішнього міського голови Олександра Мамая.

29 липня 2013, 16:15

Цієї неділі вже вдруге за останні три місяці горів Центральний ринок

Обійшлося без людських жертв, але вогонь встиг знищити 584 квадратні метри торгової площі. В осередку події цього дня побували і наші журналісти.

29 липня 2013, 16:17