Архів новин за 26.07.2013

Системні адміністратори сьогодні відзначають своє професійне свято

Просто незамінна в сучасному світі професія системного адміністратора. Вже неможливо уявити, як би ми зараз жили без сисадмінів, адже на них покладене одне з найбільш відповідальних завдань – забезпечення надійної інформаційної взаємодії.

26 липня 2013, 17:20

У музеї Івана Котляревського відкрилася виставка полтавського фотографа Віктора Матосова

Митець ще й очолює обласну організацію фотохудожників. Особливість його робіт полягає у тому, що він працює над світлинами роками, змінюючи та опрацьовуючи давні матеріали по-новому. Що демонструє автор цього разу – дивіться далі.

26 липня 2013, 17:23

Головний міліціонер Полтавщини зустрівся з працівниками гірничо-збагачувального комбінату

Днями у Комсомольську Едуард Федосов говорив про роботу дільничних інспекторів міліції, розповідав про наслідки подій у Миколаївській області та розгядав особисті питання жителів міста, які стосувались роботи міліції.

26 липня 2013, 17:24

У 64-ій виправній колонії з'явився кондиціонер та новий холодильник

Такі блага цивілізації, переконують в закладі, – суто для медичних потреб засуджених. Представники Благодійної Асоціації «Світло надії» подарували обладнання для колонії, аби воно допомагало проводити антиретровірусну терапію тим, хто має ВІЛ-позитивний статус. Адже до цього місткості холодильника, де зберігали медпрепарати, просто не вистачало.

26 липня 2013, 17:24

У Полтаві вперше випустили магістрів спеціальності «Державна служба» заочної форми навчання

8 із них наприкінці цього тижня отримали дипломи з відзнакою, а результати їх магістерських робіт впроваджують у роботу органів державної влади та місцевого самоврядування в регіоні. Як оцінюють новоспечених фахівців представники державної служби в області – дивіться далі.

26 липня 2013, 17:27

Послуги сімейних лікарів для полтавців більш доступні, ніж для решти українців

Про формування мережі первинної медичної допомоги та інституту сімейної медицини, підвищення стандартів надання екстренної допомоги та реалізацію національних проектів йшлося на засіданні колегії Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації. Говорили, зокрема, про запровадження системи відеоконференцзв'язку. Детальніше про це – у наступному сюжеті.

26 липня 2013, 17:29