Архів новин за 24.07.2013

Діти вивчають посібники, а бібліотекарі допомагають їм втілювати творчі ідеї і виготовляти поробки

Це – ще один із способів активного та корисного проведення літніх канікул в обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара. Крім того, постійні відвідувачі закладу цього тижня взяли участь у розіграші квитків до розважального центру. Більше про роботу творчої майстерні та юних учасників майстер-класів – наш наступний сюжет.

24 липня 2013, 16:48

До 1025-річчя Хрещення Київської Русі в Полтавській ОДА відкрили документальну виставку

На ній представили копії документів не лише Державного архіву області, а й центральних державних архівних установ України, усього – понад 40 експонатів. Яких саме, знають наші кореспонденти.

24 липня 2013, 16:50

Урочисте засідання Громадської ради при ОДА цього дня присвятили 1025-ій річниці Хрещення Київської Русі

З нагоди державної пам'ятної дати в Україні, яка щорічно відзначається 28 липня, – у день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира – полтавська громада звернулася до теми православ'я, духовності та культури.

24 липня 2013, 16:51

На Полтавщині триває кампанія з літнього оздоровлення дітей

Всі полтавські пришкільні табори вже завершили свою роботу, нині діючими залишаються позаміські заклади відпочинку, а також ті, що знаходяться на березі Чорного та Азовського морів. Про це під час селекторної наради повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко. Яке завдання ставлять представники обласної влади перед керівниками полтавських міст та районів на екваторі оздоровчого сезону і чому – дивіться далі.

24 липня 2013, 16:53

По вулиці Фрунзе, 65 зі стіни будинку утворився справжній водоспад

З проханням про допомогу до нашої студії звернулися мешканці будинку по вулиці Фрунзе, 65. Вже не вперше люди намагаються вирішити свої проблеми за допомогою нашого телеканалу. Цього разу у підвалі будинку з'явилася справжня річка, яка витікає... просто із цегляної стіни.

24 липня 2013, 16:54

Полтавці мітингували «за» гарячу воду та протестували «проти» подорожчання вартості проїзду

Народний депутат України Сергій Каплін та Полтавська міська організація партії «Удар» Віталія Кличка оголосили місцевій владі на чолі із Олександром Мамаєм безстрокову акцію протесту. Перший мітинг під стінами виконкому не пропустила і наша знімальна група.

24 липня 2013, 16:56

Дитячі садки Полтави активно готуються до нового навчального року

Близько чотирьох мільйонів гривень виділила міська влада для облаштування та ремонту закладів освіти міста. До першого вересня планується відкрити 5 відремонтованих та обладнаних груп на базі спеціалізованих навчально-виховних комлексів. Готовність дитячих садків до нового навчального року разом з міської владою перевіряли і наші кореспонденти.

24 липня 2013, 17:01