Архів новин за 23.07.2013

Останнім часом значно збільшилася кількість звернень пацієнтів до лікарів-дерматологів

Причина цьому – поширення грибкових інфекцій, яких нині лікарі нараховують більше півтисячі різновидів. Такі як оніхамікоз кістей та стоп, трихофітія, рубромікоз, кандидоз вражають саме нігті людини. Більше про це – у нашому наступному матеріалі.

23 липня 2013, 18:30

Дитячий травматизм – проблема, актуальна у будь-яку пору року

Але влітку деякі травми стають найбільш поширеними. Дехто впав з велосипеда, дехто невдало покатався на гойдалці, а дехто просто задивився на принесений кимось подарунок. Юлія Іващенко – далі.

23 липня 2013, 18:30

На Полтавщині розпочався цикл семінарів для безробітної молоді

Свої зусилля у цьому напрямку об'єднали центри зайнятості та фахівці полтавського центру сім'ї «Родинний дім». Молодь навчатимуть шукати роботу, встановлювати контакти та презентувати себе майбутнім роботодавцям.

23 липня 2013, 18:32

З початку року в області виникло понад 1680 надзвичайних подій

Внаслідок них загинуло 218 та постраждало більше 780 людей. Водночас завдяки діям підрозділів Державної служби надзвичайних ситуацій вдалося врятувати 176 полтавців та матеріальних цінностей на суму майже 508 мільйонів грн. Про це та інше йшлося на засіданні у профільному управлінні Полтавської області.

23 липня 2013, 18:33

Представники громадських формувань допомагають правоохоронцям патрулювати вулиці міста

Представники громадських формувань допомагають правоохоронцям патрулювати вулиці міста, тим самим поліпшуючи показники роботи міліції. Така форма співпраці набула популярності ще за радянських часів. Тоді за правопорядком стежили народні дружини. Це найкраще, що перейняли українські стражі порядку від радянських, говорять у райвідділі міліції Київського району Полтави. Яким чином здійснюється патрулювання, бачили наші кореспонденти.

23 липня 2013, 18:35

Полтавці розраховуються за житлово-комунальні послуги на 98%

Жителі Полтави сплачують 98% від нарахованих сум за житлово-комунальні послуги. Таку інформацію надають в обласному управлінні статистики за період із січня по травень нинішнього року. А ось на окремих підприємствах запевняють: здавалося б, невеликі 2 проценти, за які населення не розрахувалося, перетворюються у вагомі суми. За що полтавці платять справно, а розрахунки за які послуги відкладають на потім, – дивіться далі.

23 липня 2013, 18:36

Мешканці гуртожитку по вулиці Харчовиків, 31 з нетерпінням чекають, доки їх будинок передадуть на баланс міста

У відповідь на Закон «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків» в області розробили регіональну програму передачі гортожитків у власність територіальних громад міст, селищ та сіл. Процес передачі мають завершити до 2015 року. Лише у Полтаві цьогоріч планують прийняти на баланс міста 9 гуртожитків, серед них – і гуртожиток по вулиці Харчовиків, 31. Мешканці останнього стверджують: хоч їхній будинок і потрапив до списку, процес оформлення документів затягнувся, а чекати люди не можуть – їхнє житло руйнується на очах. Переконують: підприємство-балансоутримувач не вкладає у ремонт будівлі жодної копійки, тож нині будинок – в аварійному стані: дах протікає, а цегла падає перехожим на голови. В яких умовах доводиться жити десяткам сімей, бачили наші кореспонденти.

23 липня 2013, 18:37