Архів новин за 19.07.2013

За останні три роки українці стали менш щасливими

Опитування, яке провели фахівці Київського міжнародного інституту соціології, показало, що цей показник знизився за 2010-12 роки, а нині – залишається на тому ж рівні. А ще, запевняють вчені, щасливих людей більше живе у містах, ніж у селах. Чи почуваються щасливими полтавці, чого їм не вистачає і як стати щасливою людиною – секретом діляться Інна Безугла та Максим Мовсесян.

19 липня 2013, 16:49

Соціальну звукову рекламу від ДАІ відтепер можна почути у всіх місцях масового скупчення людей

За допомогою радіомовлення та гучномовців звучать звернення ДАІ до всіх учасників дорожнього руху, починаючи від пішоходів і закінчуючи досвіченими водіями.

19 липня 2013, 16:50

Більше доби полтавські правоохоронці шукали зниклого семирічного хлопчика

Батьки помітили, що дитини немає, пізно ввечері, і одразу самотужки почали її розшукувати. Невдовзі до цієї справи підключили і міліцію. Хлопчика знайти... вдалося.

19 липня 2013, 16:52

Трохи більше, ніж за місяць, у нині пустуючих школах розпочнеться новий навчальний рік

Ми вирішили дізнатися, як проходить підготовка до нього у полтавських школах, втім, отримати інформацію від міського управління освіти про хід робіт та кошти, які для цього виділили, нам не вдалося. Тому наш наступний матеріал присвяченій лише одному із закладів – 7 школі, де готуються незабаром прийняти дітей і повноцінно їх навчати. Що там ремонтують, скільки витрачають на це коштів, а також про те, як деяким керівникам вдається зекономити гроші завдяки власному ентузіазму – дивіться далі.

19 липня 2013, 16:53

30 нових шкільних автобусів сьогодні передали районам області

Техніку отримали у рамках державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус». Такий подарунок, говорять у Департаменті освіти обласної державної адміністрації, дуже довгожданний. Адже на Полтавщині підвезення до навчальних закладів потребують 13 тисяч дітей та понад тисяча вчителів. Детальніше про це – у сюжеті наших кореспондентів.

19 липня 2013, 16:54

Діти, які відпочивають у таборі «Олімпійські надії», цей день запам'ятають надовго

Вони не тільки дізналися більше про протипожежну безпеку та роботу рятівників, але й самі відчули себе справжніми пожежниками. Як це було, бачили наші журналісти.

19 липня 2013, 17:15

Асоціація «Світло надії» стала прикладом для України і навіть країн Східної Європи та Центральної Азії

Досвідом співпраці «неурядова організація – влада» та іншими досягненнями в соціальних практиках полтавські благодійники ділилися зі своїми колегами – учасниками проекту «Поширення успішного досвіду»

19 липня 2013, 17:35