Архів новин за 18.07.2013

Третій рік полтавські діти-інваліди безкоштовно оздоровлюються за допомогою іпотерапії

Вже три роки у Полтаві діє програма, ініційована міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, «Повір у себе». Один з її етапів – навчання та терапія дітей з особливими потребами за допомогою коней. Про безкоштовну іпотерапію для полтавської малечі дивіться далі у випуску.

18 липня 2013, 16:19

Семінари з охорони праці на підприємствах – важлива складова виробничого процесу

Проводять їх і для співробітників лікувально-профілактичних закладів. Організації безпечного обслуговування та експлуатації транспортних засобів у медичних установах присвятили зібрання у приміщенні Полтавського обласного клінічного онкодиспансеру.

18 липня 2013, 16:20

За пів-року в Октябрському районі міста зареєстровано більше 2 600 правопорушень

З них майже 60 – злочини проти власності. Так тільки кількість квартирних крадіжок зросла у три з половиною рази.

18 липня 2013, 16:22

Колишні випускники повинні зважати на особисті здібності та перелік затребуваних професій

Здобути спеціальність до душі – пів-справи, потім постає проблема пошуку роботи. Цим питанням одні студенти починають перейматися одразу після закінчення вишу, інші ж – не поспішають знаходити своє перше робоче місце, насолоджуючись літнім відпочинком. Коли краще випускникам університетів братися за пошуки роботи та чим потрібно при цьому керуватися, дізнавалися наші журналісти.

18 липня 2013, 16:23

Особливість вступної кампанії 2013 року – збільшення кількості електронних заяв

Кожну четверту заяву в Україні надіслано за допомогою мережі Інтернет. Протягом перших двох тижнів полтавські виші прийняли на перший курс денної форми навчання понад 1700 заяв на 8500 місць ліцензійного обсягу. У середньому по регіону на одне таке місце припадає 2 заяви. Про це та інше йшлося на засіданні ради ректорів вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації Полтавщини.

18 липня 2013, 16:25

У Полтави на одного товариша стало більше

Сьогодні делегація з китайського міста Дуньін на чолі з віце-мером паном Тань Цін'юнь уклали договір про співдружність з мером Полтави Олександром Мамаєм. Відповідно до підписаного документу, Полтава та Дуньін відтепер встановлюють дружні контакти.

18 липня 2013, 16:26

Полтавці зірвали презентацію проекту кварталу, що може з'явитися відповідно до генерального плану розбудови міста

Сьогодні у Полтаві вирішили представити проект детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Фрунзе, Панаса Мирного, Кагамлика та провулком Чайковського. Запросили на презентацію нинішніх жителів цього мікрорайону. Втім ні представлення, ні діалогу між розробниками проекту та полтавцями не вийшло. Чому зірвалося ознайомлення з можливою перспективою, знають наші кореспонденти.

18 липня 2013, 16:41