Архів новин за 17.07.2013

Дві маленькі полтавки представляли Україну на міжнародному конкурсі краси «Принц і принцеса світу»

Повернулися звідти Іванна БраЇлко та Марина Шикаренко не з порожніми руками. Найвищі нагороди конкурсу, море емоцій та вражень, а також чимало нових друзів – таким став конкурс для кожної з дівчат. Про залаштункове життя конкурсу вони розповіли нашим кореспондентам.

17 липня 2013, 15:45

25 років тому на території Полтавщини була створена перша неурядова громадська організація, яка займалася захистом довкілля

Цього тижня колишні члени «Зеленого світу» зібралися, аби згадати, з чого все починалося. Чому громадська організація фактично перестала існувати та чи можна було б, на думку її активістів, створити такий рух нині – наш наступний сюжет.

17 липня 2013, 15:46

Попри те, що їх називають сильною статтю, чоловіків в Україні менше, ніж жінок

Та й вік їх земного життя, як виявляється, коротший. У Полтаві, наприклад, чоловіки живуть на цілих 10 років менше, ніж жінки. Чому так трапляється і хто може вплинути на такий стан речей – із різних джерел дізнавалася Інна Безугла.

17 липня 2013, 15:47

У ДАІ підбили підсумки профілактичної роботи за півроку серед пасажироперевізників на території регіону

Так за 6 місяців за участю громадського транспорту сталося майже 70 ДТП, у яких 23 особи травмовані та одна людина загинула.

17 липня 2013, 15:48

На День міста славнозвісна каланча постане перед полтавцями в оновленому вигляді

Славнозвісна каланча в оновленому вигляді постане перед полтавцями вже на День міста. Принаймні це нашим журналістам пообіцяв мер міста Олександр Мамай. Свого ремонту годинник чекав давно. Утім полтавці ще й досі пам'ятають час, коли щогодини на перехресті вулиць Фрунзе-Шевченка лунав красивий бій дзвонів. Про ностальгію мешканців міста за колишнім полтавським Біг-Беном та майстрів, які свого часу дали йому голос, дивіться у наступному сюжеті.

17 липня 2013, 15:50

При аграрній академії відкрили Школу інноваційних технологій у тваринництві

За участю Міністра аграрної політики та продовольства України Миколи Присяжнюка при Полтавській державній аграрній академії відкрили Школу інноваційних технологій у тваринництві. Її мета – підвищення кваліфікації працівників сільського господарства за допомогою спеціальної навчальної програми.

17 липня 2013, 15:52

Депутати обласної ради на ремонт доріг перерозподілили 4,7 мільйона гривень

Близько сімдесяти питань розглянули депутати на сімнадцятій сесії обласної ради шостого скликання. Більшість із них стосувалися надання у користування мисливських угідь та погодження отримання без проведення аукціону спеціальних дозволів на геологічне вивчення та дослідно-промислову розробку з подальшим видобуванням нафти, газу і підземних прісних вод. Йшлося, зокрема, й про природоохоронні заходи. Так на вивезення заборонених хімічних засобів захисту рослин на сесії спрямували 4,5 мільйона грн.

17 липня 2013, 15:53