Архів новин за 16.07.2013

У Кременчуцькій виховній колонії пройшов щорічний фестиваль самодіяльної творчості засуджених

Цими днями Кременчуцька виховна колонія перейняла естафету від друзів з Ковеля, щоб на наступному тижні передати вимпел у Прилуки. Мова йде про щорічний фестиваль самодіяльної творчості засуджених «Червона калина». Нашу знімальну групу на концерт запросив Міжнародний фонд «Визволення», очолюваний Іллею Кивою, який вже близько року сприяє та допомагає неповнолітнім колоністам у Кременчуці.

16 липня 2013, 16:34

Полтавські правоохоронці затримали злодія, який нишпорив по чужих гаражах

Мешканець Нижніх Млинів 93-ого року народження здебільшого цупив цінні інструменти, автомобільні шини, акумулятори. До скількох злочинних епізодів причетний затриманий, дивіться у наступному сюжеті.

16 липня 2013, 16:36

З нагоди 23-ої річниці прийняття Декларації про державний суверенітет у Держархіві області відкрилася тематична виставка

Серед її експонатів – документи, світлини, які розповідають відвідувачам про процес розбудови української державності на Полтавщині. Бачили їх і наші кореспонденти.

16 липня 2013, 16:37

16 липня 1990 року Верховна Рада УРСР прийняла Декларацію про державний суверенітет України

Тим самим 23 роки тому було проголошено наміри народу України самостійно вирішувати свою долю. Як ця історична подія вплинула на долю суспільства, а також перспективи реформування органів місцевого самоврядування обговорювали під час засідання круглого столу в обласній раді.

16 липня 2013, 16:38

Полтавці воліли б по-іншому бачити медичне обслуговування в місті

До редакції нашого телеканалу звернулася полтавка, незадоволена роботою дитячого поліклінічного відділення першої міської клінічної лікарні. У ситуації з обслуговуванням маленьких пацієнтів розбиралися наші кореспонденти.

16 липня 2013, 16:39

Про перспективи розвитку сільського господарства напередодні говорили в облдержадміністрації

Так на соціальний розвиток сільських територій Полтавщини у 2013 році передбачено понад 142 мільйона гривень. На сьогодні сума використаних коштів складає більше 44 мільйонів. Найвищі відсотки виконання Програми – у Диканьському, Котелевському та Лубенському районах.

16 липня 2013, 16:41

Полтавщина на 10% має забезпечити Україну урожаєм ранніх зернових

«На тлі інших областей Полтавщина має гарний вигляд стосовно збору ранніх зернових», – наголосив під час перебування в області Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк. Посадовець зазначив, що в Україні вже зібрали 70% ранніх зернових, а це майже 20 млн. тон. Загалом же розраховують отримати до 32 млн тон. Микола Володимирович побував у господарствах Чутівського та Полтавського районів: оцінював роботу аграріїв та умови розвитку сільських населених пунктів.

16 липня 2013, 16:48

З 2004 року Україна згідно з Указом Президента відзначає День бухгалтера

Представники цієї галузі несуть відповідальність за звітність не лише окремих відділів, а й цілих підприємств та організацій. Як працюють бухгалтери на Полтавщині – дивіться далі.

16 липня 2013, 17:01