Архів новин за 15.07.2013

Справжні народні гуляння організував для полтавців на свято Петра та Павла ТРЦ «Київ»

Ця дата співпала з днем народження ринку Київський. До участі у розважальному заході особливо припрошували всіх Петрів, Павлів, Петровичів та Павловичів. Для них підготували призи від ТРЦ «Київ», зокрема від ринку Київського, магазину Самсунг, піцерії Фелічіта. Не залишилися без презентів і полтавці, які взяли участь у проекті «Час подарунків».

15 липня 2013, 17:24

37-річний мешканець смт Власівка зателефонував до міліції та повідомив про замінування аеропорту «Бориспіль»

Інформація виявилася хибною. Аби затримати його, правоохоронцям знадобилося менше доби. Чому чоловік у такий спосіб вирішив пожартувати – дивіться у наступному сюжеті.

15 липня 2013, 17:25

У Полтаві вже втретє провели міське свято смачної юшки

Апогеєм останнього як і у минулі роки став конкурс на приготування одноіменної страви. Куштували рибні шедеври та випитували секрети їх приготування і наші журналісти.

15 липня 2013, 17:26

Німецькі благодійники подарували маленьким полтавцям з особливими потребами новенькі інвалідні візки

Цього літа Полтавський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів розпочав роботу у відреконструйованому приміщенні. Якщо раніше площа закладу становила 300 квадратних метрів, то нині – 2000. Відповідно, і пацієнтів тут приймають більше. Днями центр відвідали громадяни Німеччини, вони – представники організації, яка теж опікується людьми з особливими потребами. У якості подарунка привезли імпортні інвалідні візочки. Так вийшло, що подарунки «знайшли» адресатів раніше, ніж іноземні гості, тож діти вже оцінили їх переваги перед вітчизняними.

15 липня 2013, 17:27

В обласній раді говорили про утилізацію отрутохімікатів

Про надання у користування мисливських угідь та утилізацію отрутохімікатів йшлося на засіданні профільної комісії облради з питань екології та раціонального природокористування. Так цього року вже спрямували 5 мільйонів грн. на захоронення небезпечних відходів, проте для завершення комплексу робіт у 7-ми районах області потрібно ще кілька мільйонів. З подробицями – наші кореспонденти.

15 липня 2013, 17:30

На найближчу сесію облради винесуть чимало фінансових питань

Два з половиною мільйона гривень – таку суму мають спрямувати на погашення кредиторської заборгованості по реконструкції полтавського перинатального центру. Ці кошти надійдуть із резервного фонду обласного бюджету. Які ще зміни до показників головного фінансового документу Полтавщини 2013 року можуть прийняти на найближчій сесії обласної ради, вирішували на засіданні відповідної комісії.

15 липня 2013, 17:31

Грузія вважає Полтавську область привабливою у галузі туристичного співробітництва

Це та інше обговорювали під час робочої зустрічі Повноважний Посол Грузії в Україні Михаіл Уклеба та керівництво міста й області.

15 липня 2013, 17:32