Архів новин за 13.07.2013

Щорічно у другу неділю липня в Україні власне професійне свято відзначають майстри вудочок та спінінгів

Свої думки з приводу риболовлі висловили і місцеві художники, які в Полтавському художньому салоні влаштували виставку «Рибацьке щастя». Пейзажі з кращими ворсклянськими краєвидами бачили і наші кореспонденти.

13 липня 2013, 10:30

Пам'ятні монети в Україні почали виготовляти кольоровим друком

Національний Банк увів в обіг грошову одиницю, під час виготовлення якої вперше використали технологію тамподруку. Що це за монета та який вигляд вона має – дивіться далі.

13 липня 2013, 10:31

Майже 70 років минуло, як відгриміла Велика Вітчизняна війна

Проте відголоски тих подій можна почути і нині: нащадки досі відшукують своїх рідних та могили предків, які загинули у кривавих боях. Пролити світло на темні плями в історії допомагають архівні установи, а ще – живі свідки тих подій. Житель Супрунівки Леонід Мельников займається активною пошуковою роботою, інколи старання увінчуються успіхом. Так нещодавно вдалося встановити імена двох жінок, розстріляних німцями. Детальніше про це – у сюжеті Марини Мольки.

13 липня 2013, 10:32

У Полтаві вже рік працює Центр розвитку дітей раннього віку, аналогів якому немає в Україні

При обласній дитячій лікарні, де він функціонує, допомагають дітям, які народилися передчасно. Наприкінці цього тижня в Полтаві відбувся семінар за участю фахівців з інших регіонів України, під час якого обговорювали питання спостереження за такими малюками. Навіщо потрібний такий центр та більше про проблеми передчасно народжених дітей – наш наступний матеріал.

13 липня 2013, 10:33

Залишаючи домівку, попросіть хоча б сусідів у час вашої відсутності наглядати за нею

Хоча, перш ніж це зробити, кілька разів подумайте: чи справді можна довіряти людям, які живуть по сусідству десятки років. Одного разу полтавець Геннадій Войтенко повернувся додому і не знайшов... дверей до однієї із своїх кімнат. Їх сусіди заклали цеглою, таким чином захопивши собі майже 10 квадратних метрів житлової площі. Відтоді роблять вигляд, що так і було, а господар помешкання продовжує штурмувати правоохоронні органи у пошуках справедливості.

13 липня 2013, 10:34

В облраді говорили про забезпечення сільського населення товарами першої необхідності

Про необхідність реконструкції спортивних майданчиків, забезпечення сільського населення товарами першої необхідності та використання коштів, які підприємства спрямовують до обласного бюджету на відшкодування втрат сільськогосподарського виробництва, йшлося на профільних комісіях обласної ради. Детальніше про це – у матеріалах наших кореспондентів.

13 липня 2013, 10:37