Архів новин за 12.07.2013

Православні віряни цього дня вшановують пам'ять апостолів Петра і Павла

Святі були одними з найближчих учнів Ісуса Христа, а після його розп'яття розносили християнське релігійне вчення по всьому світу. Як цього дня пройшло храмове свято у церкві апостолів Петра і Павла, бачила Крістіна Брігіда.

12 липня 2013, 17:39

«Невідомий відомий Юрій Рибников»

Літературний вечір під такою назвою провели в обласній бібліотеці імені Івана Котляревського. Захід присвятили пам'яті гумориста Юрія Зіновійовича Рибникова, життя якого обірвалося у 2010 році. 14-го липня йому б виповнилося 70. Напередодні товариші поета: члени Полтавської спілки літераторів та Міжрегіональної спілки письменників України зібралися, щоб вкотре згадати автора безлічі гуморесок і афоризмів, що друкувались у багатьох країнах світу.

12 липня 2013, 17:40

Нинішнє завдання аграріїв – вберегти врожай від пожеж

Про це говорили на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Яким чином профільний Департамент спільно з рятувальниками проводить роботу із протипожежного захисту, знають наші кореспонденти.

12 липня 2013, 17:41

Аграрії Полтавщини зібрали перший мільйон тон зернових

Цього року урожай значно кращий, ніж торік: у середньому – 43 центнери з гектара, у 2012-му було 38. Нашу область можна з впевненістю назвати житницею України, наші хлібороби стабільно утримують лідерство ось уже багато років. З першим мільйоном полтавського хліба працівників сільського господарства привітав голова Полтавської обласної державної адміністрації Олександр Удовіченко.

12 липня 2013, 17:42

Близько тисячі осіб на Полтавщині стали жертвами фінансових махінацій

За підозрою у вчиненні цих правопорушень 27-річного регіонального директора однієї з кредитних фірм було затримано у своєму офісі в Кременчуці. Нині встановлюються інші особи, які можуть бути спільниками підозрюваного, а також ті, кого ошукали аферисти.

12 липня 2013, 17:43

У Полтаві під землю провалився будівельний кран

Під час виїзду технічного транспорту на території однієї із міських будівельних компаній задня частина технічного транспорту провалилася у землю. Місцеві працівники запевняють, що трапилося це через аварійність колектора, що проходить саме на цій території. Чому трапилася така пригода, а також про те, хто і яким чином вирішував проблему – знають наші кореспонденти.

12 липня 2013, 17:45

У Полтаві пройшла 32-а сесія міської ради шостого скликання

Депутати Полтавської міської ради вирішили не зустрічатися у сезон відпусток в серпні, тож розібрали рекордну кількість питань у липні на 32-ій сесії 6 скликання. Серед найцікавішого: у Полтаві стало на одну ДЮСШ менше, 4 гімназії понизили свій статус до загальноосвітніх шкіл, знайшлися додаткові кошти на ремонти ліфтів та покрівель. Про це та інше – далі у випуску.

12 липня 2013, 17:48