Архів новин за 11.07.2013

29-річний полтавець намагався самотужки пограбувати банк

Операцію із вторгнення до приміщення він продумав заздалегідь: в Інтернеті знайшов схему, як ліквідувати сигналізацію та обдурити охорону. Утім його планам не судилося справдитися. Правоохоронці затримали його на «гарячому». Скільки хотів винести з банку полтавець та куди планував витратити кошти, дивіться далі.

11 липня 2013, 16:34

Ініціативи Президента «Діти – майбутнє України» активно реалізуються на Полтавщині

Зокрема, Полтавська обласна організація Партії регіонів для талановитої малечі міста влаштувала сімейне свято під назвою «Моя родина – рідна ПолтАвщина». Екскурсійним маршрутом «Полтавська галушка» разом з дітьми та їх батьками проїхалася й наша знімальна група.

11 липня 2013, 16:35

ПУЕТ увійшов до десятки кращих економічних університетів країни

Вагомий привід пишатися власним вишем з’явився у працівників і студентів Полтавського університету економіки і торгівлі. Результати їх спільної діяльності за рейтингом Міністерства освіти і науки України вивели заклад до десятки кращих економічних університетів країни.

11 липня 2013, 16:36

Із робочим візитом до Полтави прибув консультант ВООЗ Грехем Шоу

Перейняти досвід та кращі практики з питань профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу до Полтави прибув консультант Всесвітньої організації охорони здоров'я Грехем Шоу. В рамках свого робочого візиту він зустрівся із полтавськими фахівцями, які працюють з ВІЛ-інфікованими. Чим вразили консультанта результати роботи, знають наші кореспонденти.

11 липня 2013, 16:37

Цьогоріч у місті не допустили до продажу п'ять з половиною тон кавунів та динь

Спекотне цьогорічне літо подарувало українцям ранні врожаї бахчі. Зокрема, і на полицях полтавських магазинів та на ринках вже активно продають кавуни та дині. Чи не зарано споживати ці ягоди, як їх правильно обрати та наскільки вони безпечні – за допомогою лабораторних досліджень перевіряли Інна Безугла та Олексій Гнипа.

11 липня 2013, 16:38

В обласній раді пройшло засідання комісії з питань ПЕК

Погодження отримання без проведення аукціонів спеціальних дозволів підприємствам, які займаються видобуванням нафти, газу і підземних прісних питних вод на Полтавщині, – тема, яку обговорювали на засіданні комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр. Питання викликало чимало суперечок у депутатів, а представникам профільних підприємств довелося відповідати на цілу низку запитань стосовно їхньої діяльності та соціальної підтримки територій, на яких здійснюють свою діяльність.

11 липня 2013, 16:40

У Полтаві майже на 50% підготувалися до нового опалювального сезону

Роботи чимало, як і проблем: 95% тепломереж потребують заміни. Нині триває оформлення паспортів готовності об'єктів комунальної власності, цьому процесу передує перевірка усіх мереж. 1-го вересня до подачі тепла мають бути готові лікарняні та освітні заклади, а до 1 жовтня – житловий фонд. Про це та інше йшлося на засіданні координаційної ради в обласній державній адміністрації.

11 липня 2013, 16:41