Архів новин за 10.07.2013

Заробити влітку полтавській молоді пропонують на вакансіях рекламних промоутерів та офіціантів

Полтавському ринку праці є що запропонувати молоді в якості тимчасової зайнятості, говорять в комунальній установі «Обласний молодіжний центр». Попит, щоправда, теж немалий. Адже у літній час особливо пожвавилися у пошуку роботи на літо студенти та школярі. Де молоді люди бажають працювати та скільки хотіли б отримувати за свої послуги, розповість Крістіна БрігІда.

10 липня 2013, 15:26

У ніч на свято Івана Купала на території Полтавської області виявили 71 нетверезого водія

Про таку ситуацію на автошляхах регіону звітували представники Державтоінспекції під час засідання постійної комісії обласної ради з питань забезпечення законності та правопорядку. Також під час зібрання обговорювали впровадження інноваційних технологій до судової системи області. Так затриманих до п'яти судів області вже можуть не доставляти для присутності їх на процесі. Докладніше про це – дивіться далі.

10 липня 2013, 15:28

З початку року в Полтаві знаходиться у кримінальному провадженні близько 3 тисяч правопорушень

З них співробітниками міліції «по гарячих слідах» розкрито 1207. А от яка ситуація із розкриттям крадіжок та грабежів у Ленінському районі міста, під час прес-конференції розповів начальник Ленінського райвідділу міліції Сергій Бейгул.

10 липня 2013, 15:29

Полтавка врятувала чоловіка, який тонув

Минулої неділі, 7 липня, звичайна компанія друзів відпочивала на одному з міських пляжів. І випадково, без будь-якої спеціальної підготовки, одна із жінок помітила та врятувала молодого чоловіка, якому стало зле у воді. Із такою історією до нашої Студії звернулася безпосередня очевидиця пригоди. Нам вдалося поспілкуватися із героїнею цього випадку та з'ясувати, що ж штовхає людей на героїчні вчинки. Історія, яка вчить, що будь-хто може врятувати життя іншого попри фізичні труднощі, – далі від Інни Безуглої та Олексія Гнипи.

10 липня 2013, 15:29

Полтавщину з робочим візитом відвідав радник Президента України Володимир Зубанов

Посадовця цікавила соціальна сфера, а саме питання, які стосуються материнства і дитинства. Володимир Олександрович відвідав обласний соціальний центр матері й дитини, табір відпочинку «Сонячний» в Омельнику Кременчуцького району та вже вдруге завітав до міського Центру реабілітації дітей-інвалідів у Кременчуці.

10 липня 2013, 15:37

Уже з початку наступного року в Україні можуть з'явитися офіцери пробації

Ці люди допоможуть суддям бачити особисті якості людей, які вчинили злочини, та визначати, наскільки вони безпечні для суспільства. Як зміниться доля таких правопорушників та про те, як можна зменшити кількість людей у місцях позбавлення волі, – наш наступний сюжет.

10 липня 2013, 16:33