Архів новин за 1.07.2013

Рівно рік минув відтоді, як у Полтаві відкрилася арт-студія «Художник»

Очолив її досвічений педагог Юрій Бернацький. Останній багато років викладав у Полтавській художній школі та одному із ВУЗів міста на кафедрі образотворчого мистецтва. Нині ж навчає дітей малюванню за авторською методикою. Свої перші творчі здобутки вихованці студії презентували на виставці у Галереї мистецтв.

1 липня 2013, 16:10

Грандіозним концертом зірок українського шоу-бізнесу у Полтаві закінчилося святкування Дня молоді

Тисячі полтавців прийшли недільного вечора на Театральну площу, де своїми піснями присутніх розважали брати Борисенки, гурти «Лавіка» та «Время и Стекло». Крістіна Брігіда – далі.

1 липня 2013, 16:11

У Полтаві вже вдруге відбувся парад дитячих візочків

Його учасники не шкодували фантазії на те, щоб найперші траспортні засоби кожної людини мали оригінальний та святковий вигляд. За це отримували від спонсорів параду подарунки та сюрпризи. Побувала на святковому дійстві і наша знімальна група.

1 липня 2013, 16:12

Мало кому відомо, але територія «Дендропарку» свого часу була полем битви росіян зі шведами

Та відтепер, завдяки Полтавській міській організації Партії регіонів, цей факт стане відомий всім відвідувачам міського парку. З нагоди 304 річниці Полтавської битви неподалік центрального входу тут встановили дерев'яну копію гармати часів Північної війни. Плюс до історичної цінності додали партійці зоні відпочинку і зручності.

1 липня 2013, 16:14

У Полтаві відзначили 304-ту річницю Полтавської баталії

27 червня минуло 304 роки відтоді, як на Полтавській землі відгримів бій, що став переломним у ході Північної війни. З нагоди відзначення пам'ятної дати у музейному містечку Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви» традиційно влаштували фестиваль народних промислів. Більше про річницю Полтавської баталії знають наші кореспонденти.

1 липня 2013, 16:15

В Україні – сезон квартирних крадіжок

Начальники трьох райвідділів міліції міста зібралися разом, аби обговорити питання профілактики квартирних крадіжок та шахрайств у літній період. Лише протягом цього року на території Полтави зареєстровано понад 80 проникнень у помешкання, з яких близько 30 вже розкрито.

1 липня 2013, 16:16

Приріст валового продукту Полтавської області цьогоріч забезпечений на належному рівні

Щомісячно він складає 5-7 відсотків, як це було закладено у тенденціях розвитку. Позитивну динаміку спостерігають фахівці у гірничо-добувній, харчовій, легкій та деревообробній промисловостях. Але суттєве падіння фіксують у машинобудівній галузі. Чому так відбувається та про інші тенденції в економіці регіону попередньо за півріччя розповіла під час прес-конференції заступник голови облдержадміністрації Олена Адамович.

1 липня 2013, 16:17