Архів новин за 8.06.2013

Для малечі з пришкільних таборів Палац дитячої та юнацької творчості влаштував традиційне свято

Діти з різних шкіл Полтави зібралися разом, щоб позмагатися у спритності, швидкості та влучності.

8 червня 2013, 09:35

Нестандартні літні читання пропонує своїм відвідувачам Полтавська обласна бібліотека для дітей імені Панаса Мирного

Ігри, вікторини, розважальні заходи цього літа займатимуть вільний час малечі, яка відпочиває у пришкільних таборах. З якою метою цього дня до бібліотеки прийшли учні Полтавської гімназії №6, знають наші кореспонденти.

8 червня 2013, 09:37

У Полтаві закінчився місячник добровільної здачі зброї

Серед основних підсумків - 600 одиниць зброї, 77 одиниць спецзасобів та більше 90 тисяч набоїв різного калібру. Що чекає на тих, хто самостійно виявив бажання віддати рушницю чи пістолет, на володіння якими не має відповідного дозволу, дивіться далі.

8 червня 2013, 09:38

В облдержадміністрації звітували про реалізацію основних напрямів державної політики

Перші керівники структурних підрозділів облдержадміністрації зібралися разом для обговорення основних напрямів реалізації державної політики, сформованої Президентом України. Системна робота, наголосили чиновники, – запорука успіху.

8 червня 2013, 09:40

Комунальники звертаються до городян з проханням вчасно косити траву та розпочати боротьбу з амброзією

На знищення цієї карантинної рослини з міського бюджету цього року виділили 300 тисяч гривень. Головним розпорядником коштів є міське управління житлово-комунального господарства. За сприятливих погодніх умов виривати амброзію у Полтаві розпочнуть вже за кілька днів.

8 червня 2013, 09:43

Полтавці сплутали сміттєві баки з каналізаційними трубами

Ліквідуючи засмічення каналізаційних мереж, сантехніки знаходять у них засоби особистої гігієни, залишки будівельних матеріалів, лушпиння, поліетиленові пакети та іграшки. А нещодавно працівники 2-ї ГЖЕД витягнули з каналізації... живого карася. Подробиці – у нашому наступному сюжеті.

8 червня 2013, 09:44