Архів новин за 7.06.2013

МНС-ники та військові для журналістів організували прес-тур до військового формування

Працівники Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій спільно з представниками військового відомства Полтавщини вітали журналістів із їхнім професійним святом. На заході колектив студії «Місто» представляли Юлія Іващенко та Сергій Сепітий.

7 червня 2013, 17:17

Начальник Полтавського обласного управління міліції Едуард Федосов у Котельві провів особистий прийом громадян

Зверталися люди із різними питаннями та пропозиціями. Яким чином прямо на особистому прийомі головного міліціонера вирішилася проблема одного з мешканців Котельви, дивіться далі.

7 червня 2013, 17:19

Кращий дільничний пункт міліції в Полтаві знаходиться у мікрорайоні Половки

2013-й – ювілейний рік для української служби дільничних інспекторів міліції. Нині відзначають 90 років з часу її створення. З цього приводу протягом квітня та травня у Полтаві з-поміж майже двох десятків обирали кращий дільничний пункт міліції. Перемогу у конкурсі здобули працівники пункту, що розташовується у мікрорайоні Половки і обслуговує 27 тисяч населення. За якими критеріями оцінювали конкурсантів, що мали зробити переможці, аби виграти змагання, і як оцінили їх роботу місцеві мешканці – усе це знають наші кореспонденти.

7 червня 2013, 17:20

Мешканцям вулиці Ляхова благодійники подарували новий дитячий майданчик

Який же літній відпочинок для малечі без дитячого майданчика? Відтепер у мешканців будинку по вулиці Ляхова, 12а та сусідських це питання вирішене. Завдяки «Фонду захисту і підтримки талановитих дітей» імені Анатолія Кукоби діти тепер зможуть весело проводити час у своєму дворі, а батьки – не хвилюватися та спостерігати за малечею прямо з вікон.

7 червня 2013, 17:22

Останній дзвоник – 7 червня

Саме на цю дату припало свято випускників Університету третього віку Ленінського району Полтави. Про те, чим відрізняється навчання людей солідного віку від випускників шкіл та, власне, про тих, хто постійно прагне навчатись і розкривати свої таланти – дивіться у нашому наступному сюжеті.

7 червня 2013, 17:23

Полтаву відвідав Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Темник

З робочим візитом у Полтаві побував і Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

Він, зокрема, ознайомився з роботою центральної диспетчерської служби комунального підприємства «Полтававодоканал», оглянув очисні споруди в Затуриному Полтавського району та взяв участь у нараді, на якій підбили підсумки минулого опалювального сезону та обговорили підготовку до наступного. Детальніше - у сюжеті наших кореспондентів.

7 червня 2013, 17:25

У Полтаві побував голова представництва Європейського Союзу в Україні

Дипломат зустрівся із губернатором області, спілкувався на тему очікуваного вступу України до Європейської асоціації. Про перспективи останнього Ян Томбінський розповів і полтавським журналістам.

7 червня 2013, 17:26