Архів новин за 6.06.2013

У Полтаві впродовж 15 років діє обласний осередок Національної Спілки композиторів України

Цей ювілей його члени відсвяткували в обласній бібліотеці імені Котляревського. Які зміни найближчим часом чекають на музикантів - розкажуть наші кореспонденти.

6 червня 2013, 17:47

6 червня народився російський поет, драматург та прозаїк Олександр Пушкін

Його називають найвизначнішим письменником, порівнюючи з Данте чи Гете. У Полтаві у День його народження традиційно в Березовому сквері, де встановлено погруддя письменнику, збирається багато поціновувачів творчості Пушкіна. Цього року тут відбувся цілий музично-літературний вечір до 214-ої річниці від народження Олександра Сергійовича.

Про справжній культ навколо особи Пушкіна серед читацької публіки полтавців – наш репортаж із Березового скверу.

6 червня 2013, 17:48

Репортерське око та чуття дозволяють завжди впіймати найнезвичайніші події та явища

Доводить це виставка світлин, зроблених редактором газети «Вісті» Аркадієм Славуцьким. Його враження від поїздки до Ізраїлю стали основою для фотоекспозиції, яка відкрилася у Полтавському Краєзнавчому музеї.

6 червня 2013, 17:52

Їх називають четвертою владою, акулами пера, жовтою пресою

Яких тільки прізвиськ не дають журналістам! Сьогодні представникам цієї професії – особлива увага: кореспонденти видань та телерадіокомпаній відзначають професійне свято – День журналіста. Цю дату запровадили у 1994 році, а приводом стало прийняття Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів. Сьогодні наші кореспонденти спілкувалися з колегами, які представляють різні засоби інформації: редакції газет та інтернет-видань, радіо та телерадіокомпаній. У кожного з них – своя специфіка роботи, проте мета і завдання – спільні. Детальніше про це – у нашому наступному сюжеті.

6 червня 2013, 17:53

Мало не закінчилася трагедією для одинадцятикласника із Кобеляцького району риболовля

Неповнолітній хлопець зранку 28 травня із дозволу батьків пішов вудити рибу на залізничний міст через річку Ворскла. Випадково, під час закидання, спінінг торкнувся електричного дроту, і юнака вразило струмом. Які травми отримав постраждалий та які прогнози дають лікарі щодо його життя – дивіться далі.

6 червня 2013, 18:00

Сьогодні у Полтаві відкрили оновлений Міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів

Після капітальної реконструкції бідівлі площа закладу збільшилася з 300 до 1400 квадратних метрів та поповнилася новим обладнанням. Разом із запрошеним на відкриття Міністром регіонального розвитку, житлового будівництва та ЖКГ Геннадієм Темником на власні очі бачила все це і наша знімальна група.

6 червня 2013, 18:01

Прокинутися від мурашок по всьому тілу – звичайна справа в одній із полтавських квартир

Хвора жінка опинилася цього тижня у власному ліжку, буквально вся обліплена комахи. Що саме трапилося на першому поверсі полтавської п'ятиповерхівки - розбиралися Інна Безугла та Світозар Хохлов.

6 червня 2013, 18:03