Архів новин за 4.06.2013

У Полтаві показали мюзікл «Біндюжник і король»

Музика цього вечора лунала в Палаці дозвілля «Листопад». Тут у рамках гастролей свою виставу демонстрував Орловський державний театр для дітей та молоді «Свободное пространство». До нашого міста театральна трупа привезла мюзікл «Біндюжник і король». Чим цікавий він для самих акторів, а чим – для глядачів, дізнавалися наші журналісти.

4 червня 2013, 17:09

У Полтавській дитячій музичній школі №1 імені Платона Майбороди пройшов випускний вечір

68 учнів навчального закладу отримали свідоцтва про його закінчення. Для запрошених гостей винуватці свята демонстрували свої кращі виступи.

4 червня 2013, 17:10

Про оздоровлення дітей нині думають не тільки батьки, а й освітяни

Навчальний рік позаду, а вони продовжують щодня відвідувати школи: більш ніж 2 800 дітей нині оздоровлюються у пришкільних таборах Полтави, що працюють практично при всіх закладах. Чим малечу заманюють до шкіл під час канікул і що їй найбільше до вподоби, дізнавались в десятому загальноосвітньому закладі Інна Безугла та Світозар Хохлов.

4 червня 2013, 17:11

4 червня у світі відзначають день боротьби з карієсом

Він загрожує і дорослим, і малим, а лікарі найбільше побоюються саме його наслідків. 4 червня у всьому світі відзначають Міжнародний день боротьби з одним із найпоширеніших захворювань – карієсом. Стоматологи розповідають: він становить близько 70% всіх хвороб ротової порожнини. А ось допомагають боротися із ним яблука та морква. Як саме ці овочі можуть врятувати наші зуби – у наступному сюжеті.

4 червня 2013, 17:12

Кращі колективи ЗМІ напередодні професійного свята привітав Міністр доходів і зборів

Серед таких – і 20 представників регіональних засобів масової інформації. У числі провідних телекомпаній регіону – і Полтавська студія «Місто».

4 червня 2013, 17:14

52 держслужбовця Полтавщини взяли участь у другому турі щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Змагання проводиться у три етапи, останній – загальнодержавний. Честь нашої області на ньому захищатиме чотири кращих претенденти.

4 червня 2013, 17:15

Більше 50-ти активних і творчих полтавців стали випускниками Школи «Лідер майбутнього»

18 жовтня у Полтаві стартувало навчання четвертого набору в проекті «Школа місцевого та студентського самоврядування «Лідер майбутнього». 8 місяців промайнули, як один день, і от уже більше 50-ти творчих і креативних молодих лідерів готові працювати на благо нашої держави. Чим запам'яталося для слухачів навчання у Школі, знає Крістіна Брігіда.

4 червня 2013, 17:16