Архів новин за 3.06.2013

Полтавка Анастасія Литвинчук виборола титул «Little Miss World»

У Полтаві живуть найкрасивіші та найталановитіші дівчата. Цю тезу вкотре довела Анастасія Литвинчук, яка нещодавно виборола титул «Little Miss World». Утім із цього конкурсу дівчинка повернулася не з однією короною. Вона ще й стала володаркою звання «Best of the Best». Чи важко далося це досягнення Анастасії Литвинчук, дивіться у наступному сюжеті.

3 червня 2013, 17:06

Для дітей, які нині знаходяться на лікуванні, відбулася зустріч з улюбленими героями мультфільмів

До Дня захисту дітей в обласному протитуберкульозному диспансері найменших пацієнтів розважали ігровими програмами і пригощали подарунками. Які ще сюрпризи підготували благодійники для дітвори - дивіться далі.

3 червня 2013, 17:07

У Полтаві відреставрували Центр реабілітації дітей-інвалідів

Презентація закладу співпала із Міжнародним днем захисту дітей, тож стала справжнім подарунком від міської влади для полтавської малечі, яка цього особливо потребує.

3 червня 2013, 17:09

Полтавці звертаються до «Водоканалу» з проханням переписати договір на обслуговування

Останнім часом до спеціалістів «Полтававодоканалу» все частіше звертаються споживачі із вимогою змінити ту чи іншу статтю договору, який вони укладають з комунальним підприємством. Яким повинен бути юридично правильно складений договір - дізнавалися наші кореспонденти.

3 червня 2013, 17:10

За перший квартал середня заробітна плата по області становила 2 858 гривень

У першому кварталі цього року середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника по Полтавській області становила 2 тисячі 858 гривень. Це майже на 7,5% більше, ніж за відповідний період минулого року. У полтавців же на цей рахунок свої думки.

3 червня 2013, 17:13

Електроенергія замінить газ?

За матеріалами офіційного сайту Президента України Віктора Януковича вже у найближчі два роки Україна в 10 разів наростить потужність електростанцій, що використовують енергію сонця, вітру і води малих річок. Про перспективність альтернативних видів палива та енергозберігаючих технологій говорили цього дня і полтавські чиновники.

3 червня 2013, 17:20