Архів новин за 29.06.2013

У ці дні 72 роки тому розпочалась Велика Вітчизняна війна

Саме цій трагічній події, а також річниці від дня відкриття Краєзнавчого музею на залізничній станції Абазівка, присвятили захід, який зібрав в одному приміщенні представників різних поколінь, зокрема нащадків почесного мешканця села Віктора Голенищенко. Віктор Іванович воював, пізніше - освоював цілину, завдяки йому у селі асфальтували вулиці, організували хор, футбольну і волейбольну команди. Марина Молька – далі.

29 червня 2013, 15:55

У літературно-меморіальному музеї Івана Котляревського свої фотороботи представляв Володимир Коротков

На виставці, приуроченій до Дня Конституції, митець вкотре показав найпотаємніші куточки Полтави, куди пересічному мешканцю не завжди вдається дістатися.

29 червня 2013, 15:58

Вперше у Полтаві пройшов конкурс фотографій «Ми такі є!»

Його організатор – міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з управлінням сім'ї Полтавської єпархії Української Православної Церкви. У змаганні взяли участь молоді митці віком від 18 до 35 років.

29 червня 2013, 16:00

До кінця року Нацбанк України має ввести в обіг три десятки пам'ятних монет

У першому півріччі нумізмати вже мали змогу придбати сім видів таких новинок. Які визначні події чекають на українців цього року та яким чином їх увіковічнять - про це дивіться у нашому наступному сюжеті.

29 червня 2013, 16:05

Нині у лікувально-профілактичних закладах області під диспансерним наглядом лікарів-наркологів перебуває понад 2,5 тисячі споживачів наркотиків

Багато з них отримують замісну підтримувальну терапію. Завдяки їй не зареєстровано нових випадків ВІЛ-інфікування та випадків смертності через передозування психотропними речовинами. Про це та інше йшлося на засіданні Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції, СНІДу та боротьби з наркоманією, що діє при обласній державній адміністрації.

29 червня 2013, 16:06

Начальник Полтавського обласного управління міліції Едуард Федосов у Миргородському районі провів особистий прийом громадян

На зустріч із головним міліціонером регіону завітало більше 10 осіб. Серед найбільш нагальних проблем, які турбують громадян, - робота дільничних інспекторів та співробітників ДАІ.

29 червня 2013, 16:07

Полтавські рятувальники провели навчання в одному з дитячих літніх оздоровчих таборів

Перед ними стояло кілька завдань: відвести малечу у безпечне місце, а також ліквідувати займання у лісовому масиві. Чи вдалося МНС-никам впоратися із поставленим завданням, знають наші кореспонденти.

29 червня 2013, 16:07

У всіх обласних підрозділах МРЕВ створили пільгові вікна для заміни посвідчень водія

Для покращення умов під час заміни посвідчень водія радянського зразка керівництво Департаменту ДАІ МВС України прийняло рішення про створення в підрозділах реєстраційно-екзаменаційної роботи ДАІ в кожному регіоні окремого пільгового вікна для обміну посвідчень водія зразка СРСР. Юлія Іващенко – далі.

29 червня 2013, 16:08