Архів новин за 26.06.2013

До здорового життя закликали полтавців організатори акції «Здоровим бути - модно»

Вони влаштували для усіх охочих лекцію під вікритим небом, розповідали про переваги здорового харчування та фізичних навантажень. Під час акції кожен міг поставити фітнес-тренерам питання та отримати на них компетентні відповіді. Скористалися цією нагодою і наші кореспонденти.

26 червня 2013, 17:40

Лісівники нині працюють в умовах підвищеної пожежонебезпеки

Днями для журналістів обласних засобів масової інформації Полтавське обласне управління лісового та мисливського господарства організувало прес-тур до державного підприємства «Миргородський лісгосп», аби показати громадськості, як лісівникам працюється у пожежонебезпечний період. В зелені насадження їздили й Юлія Іващенко та Світозар Хохлов.

26 червня 2013, 17:41

Влітку на екскурсії ходять не тільки школярі та діти, які оздоровлюються у таборах відпочинку

Виявляється, студенти Національного технічного університету традиційно відвідують не музеї чи виставки, а комунальні підприємства. Для чого вони приходять на «Полтававодоканал» і чому в цьому зацікавлені комунальні працівники, бачили Інна Безугла та Максим Мовсесян.

26 червня 2013, 17:42

27-річні Віта і Олександр побралися після того, як народили шестеро дітей

Полтавцям Олександру Склярову та Віті Ісипенко по 27 років. Вони разом – уже 10 років, за цей час подарували життя шістьом дітям. Сьогодні у житті закоханих – особливий день: вони зважились на серйозний крок – нарешті узаконили свої стосунки. На церемонії реєстрації шлюбу особливої пари побували і наші кореспонденти.

26 червня 2013, 17:44

У Полтавському окружному адміністративному суді – день відкритих дверей

Цього тижня, у середу, наймолодший суд області, створений у жовтні 2007 року, представили оновленим. Протягом двох років історичну будівлю, зведену ще у 1914-му, що входить до комплексу «Червоні казарми», реставрували. Про те, як змінилася установа, що нового у роботі судової влади тут запроваджують та як підсумують свою роботу за 5 років – журналістам показували та розповідали під час прес-конференції.

26 червня 2013, 17:45

Міський центр зайнятості сьогодні провів міні-ярмарок вакансій

За п'ять місяців цього року послугами міського центру зайнятості скористалося 174 випускники різних навчальних закладів. І вже двадцять з них працевлаштовані. Частина випускників знайшла своє місце роботи завдяки проведенню так званих ярмарків вакансій. Ще один, але з певними відмінностями від попередніх, пройшов тут і сьогодні.

26 червня 2013, 17:45

Понад 20 питань розглянули члени комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном

Зокрема йшлося про внесення змін до обласних програм, реформування стоматологічної служби та реорганізації притулку «Любисток» у реабілітаційний центр. Щодо останнього, зі зміною статусу збільшиться і термін перебування у ньому дітей.

26 червня 2013, 17:47

Нині актуальним є не вивчення норм Конституції України, а впровадження їх у життя

Так вважають учасники засідання круглого столу. Державні службовці, представники громадських організацій зібралися, аби обговорити найважливіші питання, пов'язані з головним Законом держави. Чи досконала, на їхню думку, Конституція, та які положення потребують змін, знають наші журналісти.

26 червня 2013, 17:48