Архів новин за 22.06.2013

В неділю відзначатиметься одне з головних християнських свят - День Святої Трійці

Свою назву воно отримало на честь сходження Святого Духа на апостолів, яке їм обіцяв Ісус Христос перед своїм Вознесінням на небеса. Яка ж історія свята і як зараз православні відзначають цей день - дивіться у наступному сюжеті.

22 червня 2013, 10:41

Що може бути спільного у банкірів та журналістів

Таким питанням задалися співробітники «Приватбанку», та швидко знайшли відповідь. Турнір з боулінгу між акулами пера та фінансистами не пропустила і наша знімальна група.

22 червня 2013, 10:43

Літо - період загострення кишкових інфекцій

Літо - не лише пора відпусток, довгих світлових днів, свіжих ягод та фруктів. Це ще й період загострення гострих кишкових інфекцій. Причина цьому - збільшення зовнішнього і внутрішнього туризму, нехтування правилами гігієни і, звичайно, спека, від якої швидко псуються продукти харчування. Про стан справ із захворюваністю на гострі кишкові інфекції дізнавались наші кореспонденти.

22 червня 2013, 10:44

Аби захистити Вітчизну десятки років тому, багато наших співвітчизників пішли на фронт, з якого повернулося дуже мало

Чому людям, які витримали таке страшне лихо, як війна, сьогодні важче жити, ніж 70 років тому, та чого їм не вистачає нині – дивіться на прикладі історії однієї полтавки.

22 червня 2013, 10:46

У Краєзнавчому музеї відкрилася виставка документів та світлин періоду початку війни

У Полтавському Краєзнавчому музеї до Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв війни відкрилася виставка документів та світлин періоду початку війни. Організували її силами музею та Державного архіву в Полтавській області. Бачили ці експонати і наші журналісти.

22 червня 2013, 10:47

72 роки тому цього дня на радянську землю прийшла Велика Вітчизняна війна

В цей час в Україні було спалено близько 550 населених пунктів. Про це йшлося на засіданні круглого столу за участю представників громадських організацій, істориків, краєзнавців. Скільки цивільного населення постраждало в роки окупації та яким чином небайдужі полтавці планують вшанувати їхню пам'ять, знають наші кореспонденти.

22 червня 2013, 10:48

В Полтаві пройшла меморіальна акція «Запали свічку пам'яті»

21 червня біля пам’ятника Слави в обласному центрі в рамках Всеукраїнської Вахти Пам’яті «Пишаємося Великою Перемогою!» Полтавська міська організація Партії регіонів та «Молоді регіони» влаштували меморіальну акцію «Запали свічку пам'яті». Таким чином Полтава згадала загиблих в перші дні Великої Вітчизняної.

22 червня 2013, 18:39