Архів новин за 21.06.2013

Сьогодні – день літнього сонцестояння

Сьогодні – унікальний день у році, адже лише раз на 365 днів відбувається літнє сонцестояння. Цей день знаменує початок літа в Північній півкулі Землі і початок зими – в Південній. Тільки 21 червня тривалість світлового дня становить більше 16 годин.

21 червня 2013, 16:26

Полтавцям з особливими потребами безкоштовно показали виставку робіт Нікаса Сафронова

На прохання керівників фізкультурно-спортивного клубу інвалідів організатори експозиції дозволили переглянути їм світлини всесвітньовідомого митця та надали їм екскурсоводів. До Галереї Мистецтв, де картини знаходяться останні дні до завершення виставки, наприкінці цього тижня завітало більше двадцяти інвалідів. Як часто людям, які пересуваються на візках, щастить відвідувати експозиції, та їх враження від таких подій збирали Інна Безугла та Олексій Гнипа.

21 червня 2013, 16:27

На благодійному концерті зібрали близько 9 тисяч гривень на лікування хворого на рак 16-річного Сергія Сороки

Благодійники з громадських фондів «Взаємопоміч» та «Наш шлях», резиденти студії «Манхеттен» та ще чимало небайдужих об'єдналися навколо високої мети – допомогти вижити хворому на рак 16-річному Сергію Сороці. У хлопця є всі шанси вийти переможцем у битві із гострим лімфобласним лейкозом – хворобу діагностували на ранній стадії, але у родини не вистачає грошей на лікування. Альона В'язнікова – далі.

21 червня 2013, 16:28

Особистий прийом громадян для мешканців Полтавського району влаштував очільник обласної міліції Едуард Федосов

Тих, хто цього дня прийшов до райвідділу, турбували різноманітні питання. Утім більшість із них стосувалася стану правопорядку в районі.

21 червня 2013, 16:29

Наркозалежність легше попередити, ніж потім лікувати

Так вважають у відділі боротьби з незаконним обігом наркотиків Полтавського міського управління міліції. Саме тому співробітники останнього проводять профілактичні бесіди зі студентською молоддю. Цього разу лекцію про шкідливий вплив наркотиків слухали студенти-юристи.

21 червня 2013, 16:30

23 бізнес-плани успішно захистили слухачі Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес»

Розвивати зелений туризм та займатися соціальним підприємництвом пропонують слухачі Школи з основ підприємницької діяльності «Молодь обирає бізнес». Саме таким темам були присвячені їхні бізнес-плани. Захист останніх став завершальним етапом навчання молодих підприємців у школі. Більше про нього знають наші журналісти.

21 червня 2013, 16:31

156 кращих випускників ПолтНТУ отримали дипломи в приміщенні обласної ради

Позаду – роки навчання в рідному університеті, попереду – ціле життя, швидше за все, пов'язане із улюбленою справою. Цього дня когорта висококваліфікованих випускників Полтавського національного технічного університету поповнилася дипломованими спеціалістами та магістрами. 156 кращих з них відзначили в Полтавській обласній раді.

21 червня 2013, 16:40