Архів новин за 20.06.2013

Полтавки можуть побачити життя монахів на святій Горі Афон, закритого для всіх жінок місця

Такий виняток допоміг зробити грецький фотохудожник Костас Асіміс та митрополит Полтавський та Миргородський Филип. З нагоди святкування 1025 Хрещення Київської Русі у Полтавському Краєзнавчому музеї протягом місяця можна переглянути рідкісні світлини середини 19 - початку 20 столітть, а також сучасні фото. Із автором виставки під час відкриття вдалося поспілкуватися нашим кореспондентам.

20 червня 2013, 17:33

Про проблеми суспільства варто не соромитися говорити вголос

За допомогою соціальної реклами вирішили акцентувати увагу на них організатори конкурсу під назвою «Не мовчи!». Нині прийшов час підбивати підсумки та нагороджувати переможців. Які проблеми порушували у своїх роботах молоді сценаристи та режисери, знають Крістіна БрігІда та Світозар Хохлов.

20 червня 2013, 17:35

До міліцейських підрозділів області прибули нові співробітники

Ними стали випускники вищих навчальних закладів правоохоронного відомства. Новоприбулих полтавських міліціонерів вітали в актовій залі обласного управління міліції.

20 червня 2013, 17:36

Напередодні Дня державного службовця чиновників Полтавщини привітали із професійним святом

Цей день традиційно відзначається 23 червня – у День державної служби Організації Об'єднаних Націй. На урочистостях побували і наші кореспонденти.

20 червня 2013, 17:37

В обласній адміністрації говорили про легалізацію заробітної плати

Легалізація заробітної плати, реалізація права роботодавців на компенсацію витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, впровадження нових нормативно-правових актів у сфері зайнятості населення – питання, які обговорювали на спільному засіданні обласного профільного комітету та спеціально створеної робочої групи. Роботодавці, представники профспілок та органів влади зустрілися, щоб обговорити комплекс заходів із реалізації соціальних ініціатив Президента у цьому напрямку. Детальніше – у нашому наступному сюжеті.

20 червня 2013, 17:40

«Сучасні технології та матеріали для будівництва асфальтобетонних покриттів автодоріг»

Така тема науково-практичної конференції, яка відкрилася в обласній державній адміністрації і триватиме упродовж двох днів. Серед її учасників – представники «Укравтодору», науковці із Росії, Німеччини, США, Італії, Англії та Болгарії. Про інновації у будівництві дорожніх покриттів дізнавалися наші кореспонденти.

20 червня 2013, 17:43

Пенсіонери з будинку по вулиці Калініна, 15 щомісяця сплачують по 10,50 грн за радіо, яке не працює

Про новини в місті та світі мешканці будинку номер 15, що по вулиці Калініна, дізнаються від знайомих, з телевізора чи газет. Радіо за цією адресою, говорять люди, – хоч і дорогий, але не надійний інформаційний партнер.

20 червня 2013, 17:44