Архів новин за 15.06.2013

Цикл «Пам'ятники Полтави»: Меморіал Солдатської слави

Ми продовжуємо цикл сюжетів про пам'ятники нашого міста. Сьогоднішня розповідь – про один з головних монументів, який нагадує мешканцям про події Великої Вітчизняної війни. Меморіал Солдатської слави відкрили у 1969 році на території парку імені Івана Котляревського. Більше про історію його встановлення знає Крістіна Брігіда.

15 червня 2013, 13:05

Полтавці неохоче зізнаються, на які фобії найчастіше страждають

Страх, психічний розлад, хворобливий стан – характеристики одного явища, такого, як фобія. За останні десять років кількість фобій зросла більш ніж утричі. І сьогодні їх близько 1000. Які страхи є у полтавців, досліджували наші кореспонденти.

15 червня 2013, 13:07

Інспектори ДАІ перевіряли, як дотримуються правил дорожнього руху водії та пішоходи

Цього разу інспектори звернули увагу на дотримання Правил дорожнього руху як водіями, так і пішоходами.

15 червня 2013, 13:08

Добрі господарники вже незабаром розпочнуть збирати цьогорічний врожай

А от співробітники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Полтавській області вже зараз турбуються про те, щоб жнива пройшли без пожеж. З цією метою у Полтавському районі влаштували семінар-нараду, на яку запросили і нашу знімальну групу.

15 червня 2013, 13:09

Третя неділя першого літнього місяця, що цьогоріч припадає на 16 червня, українцями відзначається як день медичного працівника

Попри зміни та реформування цієї галузі, у ній незмінно залишаються працювати люди, які кожного дня виконують свою роботу, допомагаючи нам боротися із хворобами. Про лікаря, до якої щодня звертаються десятки полтавці зі своїми проблемами та болем, а вона не називають свою професію рутинною, і говорить, що любить її, - наш наступний сюжет.

15 червня 2013, 13:10

Мешканці селища Червоний Шлях можуть розраховувати на медичну допомогу лише кілька годин на тиждень

Якщо вам стало погано у вівторок, п'ятницю чи неділю, потерпіть та дочекайтеся понеділка: з 9 до 12 години – іронізують мешканці селища Червоний Шлях. Саме в ці означені 3 години у місцевому медичному пункті веде прийом лікар-терапевт. Як жити чи вижити селянам в інші дни тижня, дізнавалися наші журналісти.

15 червня 2013, 13:11