Архів новин за 14.06.2013

В останню неділю червня традиційно відзначається День молоді

Полтавський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді вже готується до нього. Цьогоріч вирішили поекспериментувати та влаштували конкурс світлин під назвою «Ми такі є!». Детільніше про умови участі в ньому знають наші кореспонденти.

14 червня 2013, 16:14

Долучилися до Всесвітнього дня донора і правоохоронці

Напередодні близько 100 осіб виявили бажання віддати свою кров для допомоги хворим. Скільки літрів у сумі здали співробітники міліції та чим керувалися, зважуючись на цей крок, дивіться у наступному сюжеті.

14 червня 2013, 16:15

Щорічно 14 червня в усьому світі відзначають День донора крові

Це не професія, але завдяки саме таким людям щорічно вдається врятувати мільйони життів. У багатьох країнах існує проблема недостатніх запасів донорської крові, і тільки 62 держави світу майже на 100% забезпечені ними, повідомляє Всесвітня організація охорони здоров’я. Хто у Полтаві безоплатно ділиться живим «матеріалом», альтернативи якому у світі немає, чому вони це роблять та чи достатньо таких запасів – дізнавалися цієї п'ятниці Інна Безугла та Сергій Сепітий.

14 червня 2013, 16:16

Свій віковий ювілей відсвяткувала жителька мікрорайону Юрівка Анна Ставкова

Жінка у свої сто років продовжує активно займатися хатньою роботою, вирощує городину та доглядає квіти. А ще має внуків, правнуків та одну праправнучку.

14 червня 2013, 16:25

Орбітрек та сенсорна кімната - далеко не всі обновки оновленого відділення терцентру Ленінського району

Очевидний факт, що у Полтавській області, як, власне, і по всій Україні, є проблема із наданням санаторно-курортного лікування, особливо – людям із обмеженими можливостями, констатують навіть чиновники. Щоб вирішити це питання хоча б на місцях, у Полтаві вже не один рік працюють соціально-медичні терцентри. Презентацію оновленого відділеня такого у Ленінському районі міста бачили наші журналісти.

14 червня 2013, 16:27

У Полтаві знову радилися, як врятувати будівлю кадетського корпусу

Привернути увагу до проблеми порятунку будівлі Полтавського кадетського корпусу – мета зустрічей, які влаштовують представники спеціально створеного громадського комітету. Попереднє обговорення проходило два місяці тому, відтоді активісти комітету зібрали кілька тисяч підписів мешканців міста на захист споруди та направили петицію до Президента, Прем'єр-міністра, голови Верховної Ради України, а також Міністерств культури, будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства, Департаменту охорони пам'ятників архітектури, меру Полтави, голові обласної ради та облдержадміністрації. Нині чекають реакції влади, розповів координатор комітету Борис Трістанов. Детальніше – у нашому сюжеті.

14 червня 2013, 16:28

Полтавщину відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Японії в Україні пан Тоічі Саката

На зустрічі іноземного гостя з головою обласної державної адміністрації Олександром Удовіченко йшлося про виконання зобов’язань з утеплення навчальних закладів. Саме у це, в рамках Кіотського протоколу, японська сторона інвестувала гроші. З подробицями – наші кореспонденти.

14 червня 2013, 16:29