Архів новин за 12.06.2013

Свою роботу у полтавських навчальних закладах завершують пришкільні табори

Своєрідним заключним акордом у Полтавській спеціальній загальноосвітній школі №40 стало Свято капелюха. Запросили на нього й вихователів груп подовженого дня з усієї Полтавської області.

12 червня 2013, 15:57

Полтавські працівники СБУ перекрили міжнародний канал контрабанди наркотиків

Міжнародний канал контрабанди наркотиків наприкінці травня цього року перекрили співробітники СБУ в Полтавській області. Гашиш, трамадол та ефедрин вартістю 500 тисяч гривень за цінами «чорного ринку» виявили у посилці, відправленій рейсовим автобусом до України. Більше про замовлені з-за кордону наркотики – у наступному матеріалі.

12 червня 2013, 15:58

Полтаву напередодні відвідала офіційна делегація з Бельгії

Дванадцять років Полтавську область і бельгійську провінцію Ено поєднують партнерські зв'язки. За цей час було укладено кілька угод, співпраця стосувалася здебільшого галузі освіти та передбачала обмін студентами. Угода ж, підписана цього разу, має більш широкий спектр дії. Згідно з документом, обидві сторони працюватимуть переважно над збільшенням експорту товарів та запровадженням енергозберігаючих технологій.

12 червня 2013, 16:05

Ліфти не працюють, але мешканці будинку по вулиці Докучаєва, 10 все ж сподіваються на диво

Допоможіть нам, наші нерви доведені до межі. З такими словами до редакції нашої студії звернулися полтавці, які мешкають за адресою вулиця Докучаєва, 10. Їхня проблема – не нова. Непрацюючі ліфти у всіх під'їздах будинку створюють купу незручностей та змушують мешканців вдаватися до крайнощів.

12 червня 2013, 16:06

В Октябрському районі зменшилася кількість злочинів, вчинених неповнолітніми

Органи внутрішніх справ мало вивчають причини скоєння дітьми злочинів, не здійснюють повного обліку неповнолітніх правопорушників, натомість проводять з ними бесіди, які мають суто формальний характер, наголосив на міжвідомчій нараді за участю представників правоохоронних органів та служб у справах дітей прокурор Октябрського району Іван Кінашевський. Щоправда, поруч з недопрацюваннями йшлося і про досягнення: минулого року у районі не зареєстровано жодного вбивства, згвалтування та нанесення тяжких тілесних ушкоджень, вчинених неповнолітніми.

12 червня 2013, 16:17

Всеукраїнській громадсько-політичній газеті «Зоря Полтавщини» виповнюється 175 років

ЇЇ називають однією із найдавніших та найавторитетніших в області, адже небагато видань мають таку історію. Працівники ЗМІ розповідають: свій відлік газета розпочала під назвою «Полтавские губернские ведомости» у 1838 році. А у вересні 43-го, під час визволення Полтави від німецько-фашистських загарбників, з літаків скидали перший випуск «Зорі Полтавщини». Як вітали ювілярів поважні гості у Краєзнавчому музеї – бачили наші кореспонденти.

12 червня 2013, 16:18