Архів новин за 11.06.2013

Вихованці пришкільного табору ЗОШ №5 з екскурсією відвідали пожежно-технічну виставку

Макети пожежної техніки, яку використовували для боротьби з вогнем упродовж кількох останніх століть, спеціальне знаряддя, зразки вибухонебезпечних засобів, все це – експонати пожежно-технічної виставки, яка постійно діє при обласному управлінні Державної служби надзвичайних ситуацій України. За рік виставку, яка є справжнім музеєм і розповідає про традиції пожежної охорони, відвідують понад 8 тисяч полтавців. Сьогодні тут побували вихованці пришкільного табору Полтавської загальноосвітньої школи №5.

11 червня 2013, 16:12

38 робіт представив на персональній виставці у Полтавському художньому салоні художник Володимир Бернацький

Митець працює у складній техніці - акварелі. За допомогою неї Володимир Бернацький висловлює свої переживання та філософські роздуми. Про особливості акварелі більше знають наші журналісти.

11 червня 2013, 16:14

Наша область одна з перших взялася по-особливому працевлаштовувати тих, кому за 45

Полтавська область одна з перших в Україні взялася виконувати соціальні ініціативи Президента у сфері працевлаштування населення. Особливу увагу тут звертають на громадян, які належать до вікової категорії 45+. Про це йшлося на прес-конференції за участю начальника Полтавського обласного центру зайнятості Катерини Клавдієвої.

11 червня 2013, 16:14

Відповідальність починається з мене

Ці слова звучать на адресу тих, хто продає тютюнові вироби і алкоголь неповнолітнім. Висловлюють цю думку представники однієї з молодіжних організацій нашого міста та правоохоронці. Спільно вони планують влаштувати акцію, під час якої мають на меті виявити факти порушень закону щодо незаконного продажу дітям алкоголю та тютюну.

11 червня 2013, 16:17

Лише за минулий рік в Україні виявили 21 тисячу нових випадків інфікування на ВІЛ

Про епідемію СНІДу в нашій державі почали говорити ще наприкінці минулого століття, але і нині ситуація розповсюдження хвороби залишається невтішною. Втім, є й інша сторона цієї проблеми – люди, які живуть із ВІЛ-статусом і яких не сприймає суспільство. І це попри те, що хвороба не передається через побутові контакти, обійми чи звичайне рукостискання. Яким чином у Полтаві намагалися знайти друзів для конкретної ВІЛ-позитивної людини та що з цього вийшло – дивіться далі.

11 червня 2013, 16:18

За п'ять місяців цього року на Полтавщині сталося 350 ДТП з потерпілими

Найбільше з них – через порушення правил маневрування. Трапляються трагедії на дорогах і через неякісне дорожнє покриття. На даний час ямковість на дорогах місцевого значення складає близько 10 тисяч метрів квадратних.

11 червня 2013, 16:19

У Котельві вперше за останні двадцять років розпочали будівництво багатоповерхівки

Перший багатоповерховий будинок за останні 20 років почали зводити цього тижня у селищі Котельва Полтавської області. У самому центрі тут обіцяють збудувати семиповерховий соціальний дім на 36 квартир, адже близько 200 котелевських сімей потребують житла, говорять представники влади. Про те, які ще започаткування цього тижня представили в обласному центрі у рамках модернізації медичної галузі, та як має змінитися від цього життя котелевців – бачили Інна Безугла та Сергій Сепітий.

11 червня 2013, 16:20