Архів новин за 1.06.2013

У пам’яті на все життя залишається і випускний вечір

У більшості полтавців він асоціюється із зустріччю першого дорослого світанку на пагорбі поблизу Білої Альтанки. Ми продовжуємо цикл сюжетів про пам’ятники нашого міста. І сьогоднішня розповідь – про історію встановлення у Полтаві Білої альтанки. Чи дійсно на Івановій горі підкували коня Петра І, дізнаєтеся з наступного сюжету.

1 червня 2013, 14:05

Дві перемоги привезли з Естонії театральні колективи Малої академії мистецтв

В Талліні, де, власне, і відбувався конкурс «Магія сцени-2013», полтавські команди продемонстрували свої найкращі вистави: «Наш Короленко» та «Века любви. Века страданий». Як у «Полтавських балаболок» виникла ідея взяти участь у міжнародному фестивалі, дивіться далі.

1 червня 2013, 14:07

Лікарі говорять: цьогорічна весна призвела до розквіту полінозів

Якщо для одних полтавців нині пора сонця, квітів та краси довкола, то інших ця сама літня краса змушує страждати. Лікарі говорять, що цьогорічна весна, яка була запізнілою, але дуже активною, призвела до розквіту...полінозів. Тобто, сезонних алергічних захворювань. Про те, як відрізнити їх від звичайної застуди та чого краще не робити, маючи симптоми такого захворювання, дізнавалися наші кореспонденти.

1 червня 2013, 14:09

Близько 100 полтавських абітурієнтів цього року отримали золоті та срібні медалі

Більше двох тисяч випускників полтавських шкіл цього року закінчують одинадцятий клас. Із них близько 100 абітурієнтів отримали золоті та срібні медалі. Церемонія урочистого нагородження кращих учнів міста за участю перших осіб Полтави пройшла у палаці дозвілля «Листопад».

1 червня 2013, 14:10

Не оминули увагою дітей і на виробничому підприємстві «Полтаватеплоенерго»

А малеча, у свою чергу, не оминула жодного куточку асфальту, який після їх візиту став... різнокольоровим.

1 червня 2013, 14:20

Без сюрпризів цього дня не залишилися й вихованці обласного притулку для дітей «Любисток»

До них на святковий ранок завітало чимало гостей, серед яких – і наша знімальна група.

1 червня 2013, 14:21

«Країна дитячих мрій»

Свято під такою назвою влаштувала для малечі Полтавська обласна бібліотека для дітей імені Панаса Мирного. Запросили на нього дітлахів, які відпочивають нині в пришкільних таборах. Конкурси, веселі розваги, концертні номери від вихованців Малої академії мистецтв дозволили і дорослим поринути у дитячу країну мрій.

1 червня 2013, 14:22

1 червня у світі відзначають Міжнародний день захисту дітей

Загальнообласне святкування Дня захисту дітей відбулося наприкінці робочого тижня у Полтаві в театрі ляльок. Там зібрали дітей, які виховуються у притулках, інтернатах, прийомних сім'ях та будинках сімейного типу з усього регіону. Для них влаштували ігрову програму і привітали подарунками.

1 червня 2013, 14:23